ivosek2

Jaké cigarety jsou pro vás nejlepsi ?

Nejlepší odpověď
quentos

Žádné, zatím jsem si bez nich vystačil celý život.

Další odpovědi
Lamalam

Už pár let nekouřím, takže žádné.

Banán88

kouril jsem Lucky Strike a Davidoff, oboji tezke.. co se kvality tabaku tyce tak byly asi nejlepsi, kdyz uz si kazit zdravi tak kvalitne, ale ted jsem par dni nekurak, peru se s tim, a obcas mam pocit, ze by se fakt vse na cem vznika zavislost (vcetne zen) melo davat pouze na predpis od lekare.. Ale je mi bez cigaret mnohem lepe, fyzicky, a taky uz tim nepachnu, pach kuraka je vazne odporna zalezitost.. Hygiena je mi pochopitelne predni a nikdy jsem pachnout nechtel a ani jsem nikdy zanedbany nikterak zvlast nebyl, ale kuracky zapach, no ted kdyz uz nekourim vsimam si ho vice a fakt je to nechutne a odporne..

marci1

Cigarety, které jsou žvýkačky. 🙂

gecco

Silné.
„lajtky“ nemá cenu ani zapalovat.

mosoj

Ty co stojí 500 Kč krabička.

anonym

Jin Ling,jsou za 40 kaček
http://www.you­tube.com/watch?v=mqB4pX5­Uazg
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Jin_Ling

Rocker

Už tři roky nekouřím,takže žádné.

Michael13

Philip Morris červené

Emefej

Dlouhé červené Sparty.

Kelt

Jako nekuřák to nemohu posoudit, sorry.

NelieM

Já si zakouřím jen příležitostně a když už tak modré LM, nebo Philip Morris Maggie's ( slimky)

PetrXY

Pro mě žádné.