Avatar uživatele
UltraFan

Jaké brigády jste dosud dělali?

Ahoj lidi, wow, uvědomuji si, že jsem tu nebyl hrozně dlouho, ale to je jedno :)

Zajímalo by mě, jaké brigády jste dělali, nevím proč… možná abych našel inspiraci a zkusil nějakou, o které nevím a mohla by mě bavit :)
Jelikož mi je 17, tak by mě nejvíce zajímaly zkušenosti z brigád z období, kdy jste ještě byli nezletilí :)
Za mě to zatím bylo:
Přípravy na kulturní akce
Roznos letáků
Stěhovací práce
Práce na stavbě
Vyplňování dotazníků
Úklidové práce
Práce na zahradě
Výpomoci při rekonstrukcích bytu

Přeji hezký den a rovnou na jednu brigádu běžím – příprava na večerní akci :)

Zajímavá 0 před 2817 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Párkrát jsem někde prodávala nebo doplňovala zboží. Ale vzhledem k tomu, že jsem ve svých 17,5 oficiálně přestala být studentkou a dál jsem studovala jen dálkově, moc jsem si brigád neužila a musea jsem jít natvrdo pracovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dismas

Sekal jsem městský trávník.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lota

Uff, toho bylo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Dělal jsem jako brigádník dělníka, skladníka, asistenta manažera kvality a vozil jsem železo do výkupny kovů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

V 16 jen trochu prodávání v mlíčňáku.
Preferuji dlouhodobý příjem, krátkodobé brigády nejsou můj oblíbený obor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fry

Doplňování zboží v supermarketu, telemarketing, práce na lince ve výrobní firmě, umývání nádobí v americkém dětském kempu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

V pubertě v JZD, před pár lety v podniku, kde se z 80% přebírají a balí vajíčka, ale to už nebyla brigáda jako brigáda, to už byla myslím dohoda o provedení práce. Obojí náročné a obojí super vzpomínky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Za svůj život už různé práce i brigády. Nemíním je však tady vypisovat. Netuším, k čemu by ti to mohlo být dobré.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek