Mirdas

Jaká přání se vám nikdy nesplnilo ?

Jako děti jsme často měli svůj svět plný představ i přání. Ti šťastni si je splnili ( blahopřeji ) a ti ostatni ..... ?
Vzpomenete si vůbec ještě na svá dětská přání a mrzí vás to, že jste si je nikdy nesplnili ?
Doplňuji:

Je moc hezké zda i v dospělosti si chcete splnit dětské sny a přeji vám to.
_

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Pořád ještě neumím jezdit na snowboardu. Už jsem to zkoušela, ale moc mi to nešlo:(((

Letos časově nestíhám, tak snad příští zimu se k tomu zase vrátím:-)))

Další odpovědi
redy

Měla a mám přání chceš-li sen, ale ten je nesplnětelný.

Agneta

Převzít trůn po Marii Terezii nebo Kateřině Veliké… ale stát se policistkou nebo vojačkou(taková ta mužská povolání), to ani náhodou:DDD

Drap

Takových mám spoustu. Pořád ale ještě je naděje, že se třeba některé splní

gecco

Nikdy jsem se nenaučil, jak postavit z ´domácích zdrojů´ ponorku (mobilis in mobili) – Kapitán Nemo…
😉
Ale ponorku umím…

Putin

Já chtěl draka ☹

nnn1

Mít mladšího sourozence (nejlépe sestru).

anonym

Všechno se mi splnilo a se vším jsem se smířil.

Adam R

Aby se nevyhazovaly potraviny ve velkém (například ze supermarketů). Je to smutné, ne všechno je zkažené a dalo by se to využít. Třeba ovoce nebo zelenina, která nemá přesný tvar, více zakroucené banány apod.

dědapetr

Být dospělý a dělat co budu chtít.
Doplňuji:
Dnes bych si to přál obráceně.Být dítětem.

gecco

Putin → dej si dostatek ´panáků´ – a „drak“ přijde sám…
Nepozorován, nehlídán…
;-D

zzzlatokopka

Putine tento je super:-))) http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/taz­ny-drak-hq-beamer-v4-0-3800-mm/