Jaká/která otázka vás tu nejvíc zaskočila či překvapila?

Mě tato.
Odkaz: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/meli-adam-a-eva-pupik

Archiv nutno nepodceňovat. Dají se zde dohledat skvostné otázky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ani ne tak zaskočila nebo překvapila, jako spíše pobavila. To když se ptal rokio, jestli může mít pyrotechnik za partnerku sexbombu, nebo tak něco. Nechce se mi to hledat, on už sem dal celý oceán otázek.

Další odpovědi
ivzez

Já už jsem „splachovací“,
z posledních let si na žádnou nevzpomínám
(v archivu nehledám).