jirka F

Jaká je vaše míra zodpovědnosti v zaměstnání?

Kdybyste měli hodnotit od 1–10 přičemž 1 je málo zodpovědná a 10 velice zodpovědná.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Rokio

3 – musím plnit normu a co rozbiji, to zaplatím; práce je ale lehká

Další odpovědi
led

Ak chcem pracovať, aj keď už nemusím, musím svoju prácu robiť s plnou zodpovednosťou.

annas

Existují dva druhy zodpovědnosti.,

1, Zodpovědnost k někomu.
2. Zodpovědnost za něco.

Vybavila jsem si slova malé prince: " Jsi zodpovědný za svou růži", tedy za čas, který jsi její péči věnoval. Platí to i ve vztahu k člověku, ale i k práci, kterou vykonáváme

Pracuji už je příležitosti, ale každá práce by měla být zodpovědná. Třeba nezodpovědná práce uklizečky – všude špíny kolem.

Nehodnotím sama sebe,. to by měl dělat někdo jiný.

Kepler

Bezesporu 10! Musím si sakra dobře rozmyslet, jak utratit svůj důchod.

Mc Merkurion

… někdy i 13 …

elkon

Pokud jsem byl ještě v práci, nemohl jsem si dovolit udělat chybu. Mohlo by to případně i stát život někoho dalšího.

Srandista

Velká, ale ve většině případů mohu chybu zpětně napravit.

Takže tak 7.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.