Jaká je pravděpodobnost,že se při lavinovém neštěstí zachránce trefí tím dlouhým drátem(bidlem)zachra­ňujícímu…

… přímo do oka?!

Nejlepší odpověď
aramah

To nevím ale na druhou stranu kdo by nevyměnil oko za život :D
To je otázečka…
Především tam nemá co dělat, stát se může i to že píchne a nezjistí že tam leží.Ale možná ta tyč má nějaké čidlo co já vím :D

Další odpovědi
Damiana

Být tvá otázka spíše konstatováním, tak je to další z Murphyho zákonů 🙂
Ale za záchranu života to snad stojí ne?

Drap

Vzhledem ktomu, že velikost lidského oka je cca 1 % z plochy lidského těla /počítám s plochou na ežato z jedné strany / tak bych usuzoval že zhruba asi 1 %

www

Minimální

tom004

1 : 9999999922299­9999999999999999

Sůwa

Já myslím, že žádná, protože jen blbec by čekal na zachránce s hlavou otočenou směrem vzhůru. Známá věc, že v lavině se pozná, co je nahoře a co dole využitím gravitace – plivnutím. Leda kdyby byl v bezvědomí, nebo po smrti. Lavina ale není tak rychlá, aby se člověk nestihl stočit do klubíčka.