juie

Jaká je podle Vás…

nejhezčí barva do dívčího pokoje studentky střední nebo vysoké školy.Pokoj je malý a útulný…

Nejlepší odpověď
Damiana

Záleží v první řadě na tobě, ale mě osobně se hodně líbí kombinace fialová-černá- bílá-šedá. Krásně jí sluší zelené pokojové květiny a čistý kov se sklem.

Další odpovědi
MacChill

oranžová

hanulka11

to je moc těžké rozhodnout nevíme jaké máš vybavení pokoje , jaké doplňky, závěsy a zkrátka neznáme tvůj vkus .....
pokoj by měl být barevný ,ale tak jemněm aby tě barvy nerušily od učení, měla by ses v něm cítit příjemně

terry

Nejhezčí je taková, která se vám nejvíc líbí.