Matthew

Jaká a proč je nejhorší reklama, kterou jste v poslední době viděli?

Alza už je tak trochu nepřítel číslo jedna, ale štve mě i neustále se dokola opakující reklama „…ne ne, já nemusím, já už ho vidím!“ No a samozřejmě v posledním týdnu reklamy na Black Friday byly celkem zlo. Našla se v poslední době nějaká reklama, která vám vyloženě hnula žlučí, a proč? :)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Protože TV mám ve sklepě a používám AdBlock, tak příležitostí se nechat masírovat reklamou moc nemám. A nemohu ani zalovit v paměti a vytasit se s „něčím“, jelikož BLBÉ reklamy si pochopitelně už ze samotného principu nepamatuji. Vzpomínám si jen na ty DOBRÉ > např. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7MMS0-_6Ayc :D :D :D

Další odpovědi
kodl67

Mě vytáčí např.tato
http://www.tvspo­ty.cz/e-on-martha-issova-kontroluje-kotel/

Arne1

„Já už ho vidím“ se mi naopak líbí… A je pravda, že „kontrola kotle“ je přímo ukázková deb…

Kepler

U mně reklama nemá šanci, protože hned přepínám. Hne mi ale žlučí, když pořád přepínám a furt je tam zase reklama. Přísahám, že rekord byly reklamy na sedmi po sobě jdoucích programech. To už jsem připomínal přetopený bojler a gynekologické termíny museli slyšet snad všichni sousedé.

jirka F

E-on kontrola kotle,hrůza.Naopak mě se líbí reklama na Coca-colu na vánoční kamión.

klob1

Tak právě s dětmi i ta stará „už nemusím“.. Ta mně se líbí stále i po těch letech. A V8noce si už bez ní nedokáži představit. Dost reklam, je o ničem, ale pokud májí důvtip, a člověka rozesmějí, tak ty jsou na místě. A nejlepší je, která dokáže rozesmát i po letech stále. Hele a i ta nejhorší je skvělá, ve chvíli, kdy dávají třeba super film a potřebujete na WC. Když je to na krajíčku a člověk je zabraný do filmu, tak ta mizerná, která to přeruší na chvilku, vám pomůže a odskočí se. Je to jako s mizerným pořadem a skvělým. Také si nepustí nikdo, co se mu nelíbí, ale pořad, který se moc líbí, tak si třeba pustí znovu vícekrát.
Pěkná je i reklama s fousáčkem.
Mizerná je skutečně na tu energetiku s Issovou, ale já si z toho dělám legraci. Jak mohu pomoci, strč si ehm do noci. S tím mně tedy nepomohla a pak, že lečí nemoci. To by mi je mohla.
Alespoň člověk vidí inteligenci tvůrců. Kdo umí udělat reklamu a kdo ne.

Edison

Těžko vybírat. Nejhorší reklama je dost často právě ta, která zrovna běží v bedně. 😁 Ale jo, jsou mezi nimi více špatné a méně špatné. Dobrých… vtipných reklam je opravdu pomálu a čím dál méně.

Dále mi vadí, že některé reklamy poté, co je dávali před časem, tak jsou předabovány. Někdy i s mírnou změnou textu, zkráceny a podobně. Mnohdy k horšímu.

marci1

Nejhorší je ta s tou Issovou! Málem si vždycky zlomím ruku při rychlém vypínáním zvuku. 🙂

Palpatine

Kromě Alzy mě taky dokáží vytočit reklamy na O2 nebo letní reklama na Staropramen Cool „Bílá vychlad, modrá vypij.“ A to jejich „SS“ ten zvuk mě dohání k šílenství.

hapiky

Někde jsem zaslechl, že někteří tvůrci reklamy dělalí pitomé reklamy účelově. Vědí, že se o ní bude aspoň mluvit (i když je pitomá), a o to jim jde.

Muffz

Veškeré reklamy na vaginální suchost apod. To už i toho marťana vidím radši.