Avatar uživatele
Drap

Jaká je chůť českých piv ? Inspirovala mně otázka guentose.

Je to nějak takto :
http://letecka­posta.cz/823463756

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, briketka10 před 4327 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Obávám se, že ano :{/> upřímně doufám, že Krakonoše se to netýká.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

a co Velvet 12°C ten je O.K.
jinak kupuju Bráníka :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Otázka kde nejde najít koncensus !! Každý máme jinou chuť. Proč by bylo tolik pivovarů. O ceně to vůbec není.
A české pivo ? Prazdroj vyráběný v Plzni se vyváží do zahraničí a za moře a ten co se vyrábí v Polsku se vozí do Čech. Poznat na láhvi se to nedá !
Přeji vám ať vám chutná to vaše a to je nejdůležitější !!
Doplňuji:
Co by plzeňák plzeňské od určité doby nepiju. Přestalo mně chutnat. Nyní již vím proč!!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Zrovna jsem se vrátil z piva 🙂

Už asi 5 let zastávám názor, že nejlepší je obyčejná Staropramen desítka. Naopak Gambrinus mi příjde dost hnus, stejně jako Braník, Pardál a jiná piva pohybující se na hranici 7,– za lahváč (+ záloha). Za sebe doporučuji vyzkoušet piva z menších pivovarů (Chýňe, Kácov a další…)!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Mám bohužel „chuťovou paměť“, takže jsem pivo přestala pít úplně a experimentovat už nehodlám. Voda musí aspoň splňovat hygienické parametry. Tohle je mi fakt líto, ale zas při těch cenách za pivo dost ušetřím 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

a jináč na začátku nicku je Q ;{)>

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Omlouvám se zy q

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

v pohodě, nejste totiž první ani poslední ;{)> Q by právě bylo v pořádku – za g ho zaměňují ti, jež pravděpodobně mate podtržítko pod zdejšími nicky, díky němuž se to špatně rozeznává…

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek