Drap

Jaká je chůť českých piv ? Inspirovala mně otázka guentose.

Je to nějak takto :
http://leteckaposta.cz/…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, briketka10 před 3372 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
quentos

Obávám se, že ano :{/> upřímně doufám, že Krakonoše se to netýká.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
briketka10

a co Velvet 12°C ten je O.K.
jinak kupuju Bráníka :))

0 Nominace Nahlásit

mosoj

Otázka kde nejde najít koncensus !! Každý máme jinou chuť. Proč by bylo tolik pivovarů. O ceně to vůbec není.
A české pivo ? Prazdroj vyráběný v Plzni se vyváží do zahraničí a za moře a ten co se vyrábí v Polsku se vozí do Čech. Poznat na láhvi se to nedá !
Přeji vám ať vám chutná to vaše a to je nejdůležitější !!
Doplňuji:
Co by plzeňák plzeňské od určité doby nepiju. Přestalo mně chutnat. Nyní již vím proč!!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

jpau

Zrovna jsem se vrátil z piva :-)

Už asi 5 let zastávám názor, že nejlepší je obyčejná Staropramen desítka. Naopak Gambrinus mi příjde dost hnus, stejně jako Braník, Pardál a jiná piva pohybující se na hranici 7,- za lahváč (+ záloha). Za sebe doporučuji vyzkoušet piva z menších pivovarů (Chýňe, Kácov a další...)!

0 Nominace Nahlásit

Sůwa

Mám bohužel "chuťovou paměť", takže jsem pivo přestala pít úplně a experimentovat už nehodlám. Voda musí aspoň splňovat hygienické parametry. Tohle je mi fakt líto, ale zas při těch cenách za pivo dost ušetřím :-).

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
quentos

a jináč na začátku nicku je Q ;{)>

před 3372 dny Odpovědět Nahlásit
Drap

Omlouvám se zy q

quentos

v pohodě, nejste totiž první ani poslední ;{)> Q by právě bylo v pořádku - za g ho zaměňují ti, jež pravděpodobně mate podtržítko pod zdejšími nicky, díky němuž se to špatně rozeznává...

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava