BaronKrášlil

Jaká by byla vaše reakce kdyby vám příští měsíc přišel kvůli Ukrajině povolávací rozkaz?

Naše vláda s prezidentem z úleku by to zdůvodnila tím, že Ukrajině chybí lidské zdroje, že to je rozhodnutí NATO, že máme v této organizaci své závazky a že pokud Rusko na Ukrajině nezastavíme, tak všichni spatně skončíme.

Odpovědi
zjentek

Jiná odpověď

Tohle ty naše nedůstojné autority bez autority zažít určitě nechtějí, i když to třeba ještě nevědí. 👆

Nick42364

Uteču z ČR (Srbsko nebo jiná destinace?)

To co úkačka které nechtějí na frontu tak jim dávají vybrat smrt nebo smrt na frontě. Já bych šel pryč a nepracoval bych stejně jako úkačka. Kde? Německo třeba. Rakousko.

elkon

Jiná odpověď

Nepřišel, protože jsem byl kdysi dávno branné povinnosti zbaven. Kdo umí, umí.

aliendrone

Jiná odpověď

Tak SAMOTNÍ UKRAJINCI za Volodymyrův zhovadilý režim bojovat nechtějí (proto skoro PADESÁTIMILIONOVÁ Ukrajina NEMÁ vojáky! 😮 ) a potažmo MY je budeme muset OSVOBOZOVAT? Nevíš KAM to vede, když „osvobozuješ“ jiné? Dokonce i Amíci pohořeli a je fuk, jestli to byl Vietnam nebo Afghán. Byli vypráskáni (přirozeně), jenom své „spojence“ nechali na holičkách (jako nás v Afghánu). Co je důvod, proč se nikam nehrnou, mají BOHATÉ zkušenosti. 😁 😁 😁

Nasazovat krky za USA a naši patolízalskou smečku havloidních poskoků (v čele s fialovým hnusem) se normálním člověku NEBUDE CHTÍT. A to ani kdyby šlo o skutečnou „obranu (napadené) vlasti“. Vlast tu tak či onak totiž zůstane a jen dem(ent)okratičtí havlodi dostanou zasloužený provaz. Tož neplaš ženy a havloidliberály (ti by se beztak z vojny vyreklamovali, bo se tam střílí a tohle oni nemají rádi, parazitovat na jiných je MNOHEM bezpečnější). 😉 😁

Ohledně zákonnosti (jak píše elkon) si NEDĚLÁM iluze. Zákon se ZE DNE NA DEN ZMÉNÍ, pokud bude potřeba. Takže kdybych BYL doopravdy povolán (což nehrozí, protože povolat ČECHÁČKY je NEJLEPŠÍ způsob, jak rozvrátit armády!), tak se budu držet tradice našich dědů ze slavného 28.pražského či 36. mladoboles­lavského pluku. Venkoncem Rusko je VELKÉ a ne všechno je Sibiř. A i kdyby, tak CO?

Než bych nasazoval zdraví či rovnou život za týlové havloidy a jejich koryta, tak neježe přeběhnu, ale rovnou se přihlásím třeba do proruského SEBEVRAŽEDNÉHO oddílu! Stejně s ohledem na věk už bych asi k ničemu lepšímu nebyl. Ale alespoň bych chcípnul s pocitem, že jsem udělal NĚCO DOBRÉHO, byť by to byla jen ta samotná smrt (ovšem na SPRÁVNÉ STRANĚ). A TO JE ROZDÍL, zvláště pro ty, kteří to mají tak jako tak už „za pár do komína“. 😉 😁 😁

Je fuk, jestli a jak moc politicky straší, vláda se už občanů bojí tak, že si není jistá ani VLASTNÍM silovým aparátem (cajti, gumy a nyní už i čestapo!) a PROTO potřebuje POSÍLIT svoji pozici emerickými bajonety a specialisty na mučení/vyvraž­ďování, aby na nás spolehlivě dohlíželi. V osmašedesátém prý SSSR dal „kudlu na krk“ našemu vedení ke schválení „pozvání OKUPAČNÍCH vojsk“! Liberálhavloidi tak vlezdoprdelkovsky ochotně a s nadšením činí sami od sebe. 😕 😕

Tož NEBOJ NIC, mobilizace „na Ukrajinu“ NEBUDE, humbuk je zbytečný. A i KDYBY byla, tak viz výše! 😁 😁 😁

BaronKrášlil

elkon: zmýlená neplatí https://youtu­.be/8hTq1UBYx4E