Mravenec

Jaká by byla vaše reakce, kdyby vám během jízdy MHD stále hulákal opilec do ucha nesrozumitelné výkřiky a nadávky?

Nejlepší odpověď
iceT

Odstoupím co nejdál, případně vystoupím a počkám na další bus.
Naštěstí jsem zatím neměla to štěstí na něco takového.

Další odpovědi
Filip84

Já nevím, MHD nejezdím.

Drap

Co by, kdyby je otázka zškoláka z druhé třídy. Nikdo z nás nedokáže předem určit, jak by se zachoval v konkrétím místě za extremní situace.
A pokud i získáš takové inforace, k čemu, nebo i někomu jinému mohou být dobré?

elkon

Podle situace na místě, buď bych jej odstrčil, nebo bych odešel na jiné místo.

ten který je

Vystoupil bych.V žádném případě bych v malém prostoru neřešil konflikt fyzickým střetem.Tam hrozí riziko pobodání nebo jiné újmy.Více se bojím narkomanů než opilců.

aliendrone

Přirozeně že bych ho nesmírně kultivovaným tónem a s nejvyšší asertivitou poprosil o to, aby přestal narušovat můj osobní prostor, co jiného? ;) :)

Řeči, že jsem cholerik s občas až nemístně přehnanými reakcemi „startující na první našlápnutí“ jsou jen PROLHANÁ PUTINORUSKÁ PROPAGANDA! No fakticky, je tu SNAD NĚKDO, kdo mi nevěří!?! ;) :D :D

Mravenec

Drap to není extrémní situace, potýkám se s tímto v Praze často. A zajímá mě, jestli reaguji stejně, jako by reagovala většina lidí. Tak se ptám.