Rokio

Jak zvýšit svůj inteligenční kvocient?

Moje IQ je 97. Chtěl bych mít IQ 101, abych o sobě mohl tvrdit, že jsem nadprůměrně inteligentní člověk.

Co bych měl pro to udělat?

Nejlepší odpověď
paul1

Prý se dá, tady je návod:

Zdroj: https://www.wi­kihow.cz/Jak-zv%C3%BD%C5%A1it-sv%C3%A9-IQ

Další odpovědi
Kazatel

Pro začátek bude stačit, když se naučíš, jak se vlastně IQ píše.

Filip84

Vyprdnout se na inteligenční kvocient.

Stejně jako MBTI nebo jiné podobné „závěry“ stojí posouzení inteligenčního kvocientu na spoustě proměnných, jako je třeba momentální rozpoložení toho, kdo test vyplňuje, jeho schopnost se koncentrovat, ale také na tom, kdo ten test vytvořil, protože v těch různých testech jsou logické lapsusy, chyby, nebo jen nedostatečně přesně formulované otázky, etc. etc.

Inteligenční kvocient není nijak podstatný, podstatnější je schopnost koncentrace, píle, dobrá paměť, a to všecko může trainovat prakticky každý.