xxnekdoxx

jak získat ex zpět po náhlém rozchodu?

Krásný den,
začnu rovnou k tématu. Byly jsme s přítelkyní půl roku, není to dlouhá doba, ale oba jsme se do sebe zamilovali. Náš vztah byl krásný, oba jsme měli růžové brýle, poté, asi po dvou měsících jsem udělal chybu, která v ní vzbudila nejistotu, psal jsem na silvestra hromadnou sms svým kamarádům se přáním, ale zahrnul jsem do ní i bývalou přítelkyni, vlastně ani nevím proč, byla to prostě chyba, přítelkyně to viděla a sebralo jí to. Od té doby se prý začala na náš vztah koukat jinak, určitě se jí ta nedůvěra kterou ke mě začala cítit spojila i s bývalými partnery, měla přede mnou dva a oba jí po čase zklamali a podváděli. Všechno jsme si spolu vyříkali a podle mě byl vztah další 4 měsíce dokonalý, čím dál více jsem si uvědomoval, že jí miluju. Jen párkrát jsme se pohádali, většinou kvůli nějaké blbosti. Začala mít dvojí metr, já si musel dávat pozor aby, když jsem někam šel s klukama na pivo se nebavil s holkama, ona se ale s jinýma bavit mohla.. A teď závěr: Před týdnem se se mnou náhle rozešla, vlastně se se mnou ani rozejít pořádně nechtěla, ale říkala, že má v tom vztahu nejistotu a že si myslí, že to do budoucna asi nepůjde a že ty hádky se zhorší, tak jsem v zápalu, bez přemýšlení řekl, že jestli ten vztah nemá budoucnost, rozejdeme se rovnou, poté se toho chytila a rozešla se se mnou, říká pořád, že chce abysme byli kamarádi, že mě stále miluje, že mě nechce ztratit a brečela. Během toho týdne co jsme od sebe jsme si párkrát psali, nějak jsem na ní netlačil, jenom jsem jí říkal, že bych to chtěl dát dohromady, na to odpověděla, že cítí, že to nepůjde, že teď nechce kluka, že neměla mezi mnou a bývalým skoro žádnou pauzu a že teď prostě nikoho nechce, pokud prý máme být spolu, tak se k sobě vrátíme. Také jsme se jednou viděli, měla narozeniny a mě bylo blbé se s ní nevidět, bylo to všechno hrozně narychlo, tak jsem jí napsal, jestli se chce sejít, koupil jsem jí kytku a popřál všechno nejlepší, znovu jsem jí zopakoval, že mě to mrzí a že bych to chtěl zpět, ona řekla, že to teď tak necítí.
Mně se to moc nelíbí, přijde mi to jako hrozně zbrklý řešení, pořád ji miluji a chtěl bych jí získat zpět, poraďte prosím z vlastních zkušeností, je podle vás možné se k ní vrátit? Zažili jste něco podobného? Jak se teď mám zachovat, bude nejlepší přerušit úplně kontakt? Bude to totiž těžké, studujeme na stejné univerzitě a jednou za 14 dní se nejspíš potkáme. Přítelkyni je 21 let, předchozí její vztahy trvali 1,5 a 2,5 roku, já žádnej dlouhodobější zatím neměl, proto s tímto nemám žádnou zkušenost.
K tomu ona se rozešla se mnou, ale teď mi píše každý den, chce být se mnou v kontaktu, tak jsem jí po týdnu napsal, že to takhle nejde, že si nemůžeme psát, to jí sebralo a nakonec řekla, že když mi nemůže psát, tak ať se prosím ozvu já, až budu chtít.. Co si o tom myslet?
Děkuju za vaše názory 🙂

Nejlepší odpověď
Zbynas

Tohle je forum na normální otázky, doporučuji se obrátit na specialisty na zpovednice.cz

Další odpovědi
Pája26

Dobrý večer,
přijde mi, že si s Vámi slečna tak trošku pohrává. Měla dlouhodobější vztahy a není zvyklá „být sama“- proto asi ty sms. Být Vámi, tak ten kontakt úplně přeruším a uvidí se. Když se potkáte, snažte se tvářit nad věcí. Silné osobnosti ženy přitahují… Jestli ji na Vás záleží, začne se snažit ona. Ale stejně…leželo ji na srdci, že jste napsal přání ex? Nevadilo by Vám později, že se nemůžete normálně bavit s jinými ženami? Ze zkušenosti vím, že přehnaná žárlivost může být pěkně nepříjemná.

martuti

mám z toho dojem, že slečna neví, co chce. takže na Tvém místě bych ji nechal v klidu, ať si sama v sobě utřídí svůj postoj k Tobě. nevyhýbej se jí, pokud ji potkáš ve škole, hezky se usměj a pozdrav, pokud začne hovor, tak s ní pokecej, ale nevnucuj se. pokud ona zjistí, že jí je bez Tebe smutno a že Tě miluje, určitě se ozve první.
a Ty se nijak neomezuj a když potkáš jinou holku, která se Ti bude líbit, klidně to s ní zkus. ono teď si myslíš, že zrovna tahle je ta pravá, ale věř mi, že takových „pravých“ potkáš ještě spoustu. k lásce prostě patří i rozchody. ve vašem věku je to zatím především o fyzické přitažlivosti, kterou zaměňujete za vážný vztah. tu pravou poznáš podle toho, že si budete rozumět i mimo postel, že budete mít stejné zájmy a názory a že vám vzájemně nebude vadit, když se ten druhý bude bavit i s druhým pohlavím, protože budete o sobě vědět, že to nemůže váš vztah ohrozit.

Hlada

Dívej se na to pozitivně. Představ si život s takovou žárlivou manipulátorkou a buď rád, že jsi z toho venku.

da ny

Ex je ex a podle toho, co píšeš, nech to tak být a časem se poohlédni po nové lásce. Tohle nemá smysl, není oč a proč bojovat a k čemu se vracet :).
Pro jedno kvítí slunce nesvítí!
Hysterii a žárlivosti (alkoholismu a drogám též) se vždy obloukem vyhýbej. Hodně štěstí!

xxnekdoxx

Je možné, že si se mnou pohrává, proto jsem jí dneska napsal, že to takhle dál nejde, abysme si psali každej den, samozřejmě se jí to nelíbilo a byla z toho smutná a chtěla abych se jí ozval já, až budu chtít, to je ale asi hloupost ozvat se třeba za týden s otázkou jak se má ne?
Podle mě se dá s tou důvěrou něco dělat, nevím jestli to z její strany byla nějaká přehnaná žárlivost.

Hlada

Nefušuj do práce psychiatrům.