Anonymní čl

Má smysl se snažit o holku, která tě nechce?

Ahoj, měl bych jednu otázku. Má smysl se snažít o holku, která te nechce? Když tak, čím ji prekvapit, nebo co k tomu použit?

Děkuji

Ještě dodám, baví se mnou normálně. Ale když jí třeba napíšu zprávu o tom, jestli nechce někam o víkendu zajít, tak si ji jen zobrazí nebo pak v neděli večer napíše, že byla s kamarádkou, anebo vůbec neodpoví. Ale jinak se se mnou baví normálně. Na jiné zprávy reaguje a tak.

Nejlepší odpověď
hapiky

Musíš ji něčím zaujmout (zaujímat, překvapovat), tedy něčím pozitivním.
Tu munici pak musíš stále vyrábět, dokud neřekne ano!

Další odpovědi
WTLS

Záleží JAK o tebe nemá zájem, jestli tě přehlédla, ještě šance je, ale pokud tě přehlíží stále, smysl to opravdu nemá.
(ne vždy)!!! Ještě bych to zkusil, zkusit to přes její kámošku například

Kelt

To musíš posoudit sám. A tak jako princ musel splnit královské úkoly, aby dostal princeznu musíš udělat a vykonat i něco ty. Zda ti to stojí za námahu, proč máš zájem právě o tuto holku atd. Všechny cesty vedou do Říma, najdi si nějaký způsob, komunikuj s ní, všímej si, co se jí líbí a co ne,

orwell

Nemá. Tím, jak o ni budeš stále víc a víc usilovat, ona bude nabývat sebevědomí a ty ho budeš ztrácet. Pamatuj, že jedna vlaštovička jaro nedělá!