Avatar uživatele
Domi35003

Jak se zbavit žárlivosti po rozchodu? :/

Ahoj je mi 14 a před pár dny jsem se rozešla se svým klukem :/ Byl strašně namyšlený a sebestředný a a pořád mi lhal o tom, jak ho holky pořád chcou, ale nějak nám to prostě nevyšlo, tak sme se rozešli, ale nevím proč mě to fakt strašně vzalo, což jsem nečekala…Začel se bavit a začel nahlas mluvit o jedné holce, kterou chtěl přede mnou, ale ona jeho ne :// Ona je fakt strašně hezká a ve společnosti hrozně oblíbená :// A já na ni neskutečně žárlím, chtěla bych poradit, jak na něho zapomenout a aby ho to mrzelo a abych se aspon mohla trochu vyrovnat tak hrozně oblíbené osobě........­.........

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Musíš se nad to povznést, jinak tě to zničí. Dělat něco proto, jen aby bejvalej věděl a viděl o co přišel, ti celkově neprospěje, protože to nebudeš ty. Dělej věci pořád po svém, jako před rozchodem, pořád se usmívej a bude to v pohodě, zjistíš že on za to stejně nestál, když pořád jen mluvil o tom, jak ho holky chtějí. Si myslím, že si to stejně vymýšlel, aby si před tebou zvětšil ego a ty sis sedla na prdel, že si vybral jen tebe.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Domi35003 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Že se vůbec takovým namyšleným frackem vůbec zabýváš? Od něj nic upřímného nečekej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Rozešli jste se, tak neni proč žárlit. Najdi si jiného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek