Domi35003

Jak se zbavit žárlivosti po rozchodu? :/

Ahoj je mi 14 a před pár dny jsem se rozešla se svým klukem :/ Byl strašně namyšlený a sebestředný a a pořád mi lhal o tom, jak ho holky pořád chcou, ale nějak nám to prostě nevyšlo, tak sme se rozešli, ale nevím proč mě to fakt strašně vzalo, což jsem nečekala…Začel se bavit a začel nahlas mluvit o jedné holce, kterou chtěl přede mnou, ale ona jeho ne :// Ona je fakt strašně hezká a ve společnosti hrozně oblíbená :// A já na ni neskutečně žárlím, chtěla bych poradit, jak na něho zapomenout a aby ho to mrzelo a abych se aspon mohla trochu vyrovnat tak hrozně oblíbené osobě........­.........

Nejlepší odpověď
iceT

Musíš se nad to povznést, jinak tě to zničí. Dělat něco proto, jen aby bejvalej věděl a viděl o co přišel, ti celkově neprospěje, protože to nebudeš ty. Dělej věci pořád po svém, jako před rozchodem, pořád se usmívej a bude to v pohodě, zjistíš že on za to stejně nestál, když pořád jen mluvil o tom, jak ho holky chtějí. Si myslím, že si to stejně vymýšlel, aby si před tebou zvětšil ego a ty sis sedla na prdel, že si vybral jen tebe.

Další odpovědi
Kepler

Že se vůbec takovým namyšleným frackem vůbec zabýváš? Od něj nic upřímného nečekej.

Drap

Rozešli jste se, tak neni proč žárlit. Najdi si jiného.