phav02

Mám jí znovu napsat?

Přeji hezký den,

Už to bude přes týden, co jsem se poznal s jednou úžasnou dívkou (Japonka) na Tinderu a od té doby si píšeme každý den a musím říci, že si to oba užíváme. Dokonce jsme si i vyjasnili, že nám nejde jen o flirt a ráda by se po konci semestru setkala. Takže jsem rád, že to není jen další klasická Tinder rajda. Bohužel zlomový okamžik přišel v pátek večer. V tu dobu jsme si normálně psali a poslední věc, co mi napsala bylo, že naneštěstí nemá moc příležitostí se seznámit s někým jiným než v okolí univerzity, a tak je moc ráda, že mě poznala. Samozřejmě jsem jí odpověděl, že to cítím stejně, a dodal otázku, aby řeč nestála. Po chvilce si zprávu přečetla, ale doteď neodpověděla. Vím, že toho má hodně ve škole (studuje medinu) a občas trvalo hodiny, než odpověděla, ale přijde mi divné, že si to přečte, a celé dny bez odezvy. Tak nějak nevím, jak si to mám vyložit. Upřímně nejvíce mě tíží to, že jsem do Tinderu šel pouze za jakousi dočasnou zábavou a nezávazný flirt, ale čím víc jsme si psali, tím víc se mi dostala v uvozovkách pod kůži a musím na ni neustále myslet, což mě dost ovlivňuje v práci i studiu. Jaký na to máte názor?

Nejlepší odpověď
zjentek

Láska je strašně nebezpečná věc. Toť můj názor.

Další odpovědi
iceT

Třeba jen neví, jak na otázku kterou jsi položil, odpovědět.

Emefej

Napsal jsi nám slohovou práci, ale to hlavní jsi v ní neřekl. Jak zněla ta tvá závěrečná otázka?

Kazatel

Pozvi ji ven.

Ametyst

Podle mého názoru dostala strach, že vztah moc rychle pádí, a vystrašilo ji to. Zpomalit a nevyděsit by se hodilo. Rozhodně jí napiš.

Kelt

Očekávat, aby ženská jednala tak, jak si přejeme, se málokdy vyplní. A často ani chlap nereaguje v každé situaci dle nějakého vzorce. Navíc pokud je to Japonka. Oni mají jiné myšlení. Třeba když si v Japonsku objednáváš jídlo v restauraci, tak žena obsluhy klečí a přijímá objednávku, muž má skloněnou hlavu. Pokud ti na ní záleží, tak si to řekněte z očí do očí.

Marty Koller

Napiš jí a zkus se jí omluvit je mi líto co se stalo

phav02

Pouze jsem se jí ptal, zda bydlí na koleji, reakce na předešlou větu. Nic závratného.