Avatar uživatele
phav02

Mám jí znovu napsat?

Přeji hezký den,

Už to bude přes týden, co jsem se poznal s jednou úžasnou dívkou (Japonka) na Tinderu a od té doby si píšeme každý den a musím říci, že si to oba užíváme. Dokonce jsme si i vyjasnili, že nám nejde jen o flirt a ráda by se po konci semestru setkala. Takže jsem rád, že to není jen další klasická Tinder rajda. Bohužel zlomový okamžik přišel v pátek večer. V tu dobu jsme si normálně psali a poslední věc, co mi napsala bylo, že naneštěstí nemá moc příležitostí se seznámit s někým jiným než v okolí univerzity, a tak je moc ráda, že mě poznala. Samozřejmě jsem jí odpověděl, že to cítím stejně, a dodal otázku, aby řeč nestála. Po chvilce si zprávu přečetla, ale doteď neodpověděla. Vím, že toho má hodně ve škole (studuje medinu) a občas trvalo hodiny, než odpověděla, ale přijde mi divné, že si to přečte, a celé dny bez odezvy. Tak nějak nevím, jak si to mám vyložit. Upřímně nejvíce mě tíží to, že jsem do Tinderu šel pouze za jakousi dočasnou zábavou a nezávazný flirt, ale čím víc jsme si psali, tím víc se mi dostala v uvozovkách pod kůži a musím na ni neustále myslet, což mě dost ovlivňuje v práci i studiu. Jaký na to máte názor?

Zajímavá 0 před 856 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Láska je strašně nebezpečná věc. Toť můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Třeba jen neví, jak na otázku kterou jsi položil, odpovědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Napsal jsi nám slohovou práci, ale to hlavní jsi v ní neřekl. Jak zněla ta tvá závěrečná otázka?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Pozvi ji ven.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Podle mého názoru dostala strach, že vztah moc rychle pádí, a vystrašilo ji to. Zpomalit a nevyděsit by se hodilo. Rozhodně jí napiš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Očekávat, aby ženská jednala tak, jak si přejeme, se málokdy vyplní. A často ani chlap nereaguje v každé situaci dle nějakého vzorce. Navíc pokud je to Japonka. Oni mají jiné myšlení. Třeba když si v Japonsku objednáváš jídlo v restauraci, tak žena obsluhy klečí a přijímá objednávku, muž má skloněnou hlavu. Pokud ti na ní záleží, tak si to řekněte z očí do očí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marty Koller

Napiš jí a zkus se jí omluvit je mi líto co se stalo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
phav02

Pouze jsem se jí ptal, zda bydlí na koleji, reakce na předešlou větu. Nic závratného.

Nový příspěvek