Sirifan

Jak zařídit, aby se nejlepší kamarádka rozešla s přítelem, se kterým není šťastná?

Zdravím, má velmi dobrá kamarádka má přítele, se kterým není šťastná, ale je moc hodná na to, aby se s ním rozešla. Moc rád bych jí nějak pomohl a zařídil to nějak sám. Nějaké nápady?

Odpovědi
Kepler

Tak jí zkus kamarádsky promluvit do duše, že na ni čeká lepší kluk, tenhle si to nezaslouží a tak. Jenom žádné podrazy! To by sis to u ní pos…

Awe

Nic s tím neuděláš, je to její blbost

ivzez

Sirifane, nemontuj se do toho.
Tyto záležitosti si musí každý vyřídit sám.

Můžeš ale zkusit kamarádce připomenout/vys­větlit,
že není povinná s někým chodit „jen aby mu neublížila“.

Důvod s někým být je jedině, že s ním být chceme.
Všechno ostatní je lež, falešný soucit…

Pokud ale o ni stojíš ty sám, nepleť se do toho!

gecco

A já myslel, že intrikami a pletichařením se zabývají jen baby protivné a zapčklé…
:-O
A ejhle – i kluci tací jsou…
:-OOO

marci1

Těžká otázka. Ať si zajdou třeba někam do restaurace na večeři a v klidu mu to řekne. Sdělí mu svů důvody. Každý člověk (i hodný) má právo se rozhodnout s kým a jak bude žít. Jinak se nebude cítit dobře. ☹