tencosepta

Jak zapomenout?

Dobrý den, viděl jsem jeden film a chci na něj zapomenout. Jsou na to nějaké prášky nebo tak něco? Nebo to snad nejde?

Nejlepší odpověď
Stingo

To jsi toho v životě ještě moc nezažil/a, když chceš zapomenout jenom na film. Běž si třeba zaběhat.

Další odpovědi
Mirdas

Film u vás zřejmě splnil svůj účel.
Ovšem nic se neděje, stačí se věnovat svým koníčkům, práci, škole, rodině, přátelům, sportu a tak dále.
Vybírejte si filmy s jinou tématikou, nejlépe nějaké oddechové, popřípadě komedie a za pár dní bude vše v pohodě.

mosoj

Prášky nehledej. Tomu se říká sbírání životních zkušeností.
Tomu se navyhneš.

MK44

Úmyslně zapomenout nejde. Teda v případě normálního člověka, za nějaké „jógíny“ nebo agenty rozvědky neručím 😉 . Pokud něco děláme úmyslně, pak na to myslíme, a čím více na to myslíme, tím více si to fixujeme v paměti. Zapomenout se dá toliko jaksi oklikou. Tím že myslíme na něco jiného, ponoříme se do toho, soustředíme se na to. Nejlépe se to daří ve spojení s nějakou fyzickou činností. Například se soustředíme na běh, na fotbal nebo na házenou, popřípadě na skládání uhlí nebo na natírání oken. Problém, který popisujete, patří do skupiny daleko váznějších případů, o nichž se říká, že je vyléčí čas.

Nespi

Jaký to byl film?