Avatar uživatele
Kepler

Jak zabíjíte čas, pokud se nějaký vyskytne?

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“ (Albert Einstein)

Zdá se, že jsem špatně položil otázku. Co děláte ve volném čase?

https://pixaba­y.com/cs/zv%C­3%AD%C5%99e-prim%C3%A1t-opice-nuda-%C5%A1impanz-3086397/ nuda

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Anikitos, Gestas před 2213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Čas nezabiješ, je to jedna z mála veličin, kterou nemůžeš ovlivnit, tedy ani zabít. „Zabíjet“ můžeš pouze „volný čas“, to je čas ve kterém nevykonáváš žádnou nutnou, zájmovou, nebo jinou „bohulibou“ činnost. Zkrátka jako ta opice na obrázku. Nudíš se.
A tento problém jaksi nemám, spíše mi toho času občas schází.;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jejda, tak to se ptáš na úplně špatným serveru.

Ta opica vypadá jako v zajetí. Tam by skutečně mohlo jít o „zabíjení“ času ;)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Procházkou, scrabblem, četbou, poslechem hudby, psaním…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nemám toľko času, aby som ho zabíjala, ostáva mi ho tak málo. Čas je príliš veľká cenina, než aby sa ním zbytočne mrhalo, alebo dokonca zabíjalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gestas

Čas nezabíjím.
.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­...........
§ 140Vražda
(1) Kdo jiného úmyslně usmrtí, bude potrestán odnětím svobody na deset až osmnáct let.

(2) Kdo jiného úmyslně usmrtí s rozmyslem( to je případ zabití času) nebo po předchozím uvážení, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let

Zdroj: http://zakony­.centrum.cz/tres­tni-zakonik/cast-2-hlava-1-dil-1-paragraf-140

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kurec

Nejlépe katanou nebo mačetou ale zvládnu to i nožem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Pokud nemám nic smysluplnějšího na práci, tak plkám tady na Odpovědích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: jako proč? Že by uživatelé zabíjeli čas právě tady? Dost možná…Aspoň někteří určitě.

před 2213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ne, ba naopak. Já jsem si právě všimnul (a historii na to mám- since 2012), že tady nikdo zbytečně nezabíjí čas. Zde se zkrátka povětšinou vyskytují lidé, kteří „fungují“ a pro které zabíjení času je opovrženíhodným jednáním. Aspoň tak ti to po letech vyplyne, uvidíš sám a tak jsem si v duchu říkal, abys svou otázkou třeba někoho NÁHODOU neurazil a nejasně jsem zformuloval do odpovědi… to íš, myšlenkový pochody jsou často nevyzpytetelný a z písmenek je kolikrát ani nepoznáš.. ;)

před 2213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To se mi ulevilo…

před 2213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

;D

před 2213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No ale nevypadáš odpočatě…

před 2213 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek