Avatar uživatele
anonym

Jak vzpomínáte na prvomájové a lampiónové průvody?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr, pokazdejinak před 4789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Na to se nedá zapomenout , zvlášť pokud jsme museli povinně do průvodu, ale pak byla nakonec legrace . A lampionové průvody …to mi vždy lampion shořel a když mi ho jeden rok udělal tatínek na baterii se žárovičkou, tak už mě to nebavilo- už to nemělo to kouzlo.

Ale vzpomínky jsou prima, to už se nevrátí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pokazdejinak

na lampionový průvod chodíme s dětmi ještě i teď a je to legrace – synovi už taky lampion shořel, on měl naopak svíčku poprvé… s baterkou a žárovkou chodil, když byl menší ;)
u nás je takové dětské sdružení, pořádají to společně s hasiči a vždycky je na závěr ohňové představení a my si pak opečeme buřty :)
a prvomájové? – zaplaťbůh, že už je po nich – sice se člověk ulil ze školy, ale pro mě to byla větší otrava … v pionýrským kroji a mávat těm papalášům, co se vždycky na tribuně schovávali před deštěm, zatímco my jsme mokli :(
teď jdeme radši spálit nějakou tu čarodějnici a chvilku posedět u májky – to je daleko lepší ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Děti ve školkách lampionové průvody mají a na prvomájové jsem nikdy nechodil,radovat se na povel jsem neuměl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek