Jak vzpomínáte na prvomájové a lampiónové průvody?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Na to se nedá zapomenout , zvlášť pokud jsme museli povinně do průvodu, ale pak byla nakonec legrace . A lampionové průvody …to mi vždy lampion shořel a když mi ho jeden rok udělal tatínek na baterii se žárovičkou, tak už mě to nebavilo- už to nemělo to kouzlo.

Ale vzpomínky jsou prima, to už se nevrátí.

Další odpovědi
pokazdejinak

na lampionový průvod chodíme s dětmi ještě i teď a je to legrace – synovi už taky lampion shořel, on měl naopak svíčku poprvé… s baterkou a žárovkou chodil, když byl menší ;)
u nás je takové dětské sdružení, pořádají to společně s hasiči a vždycky je na závěr ohňové představení a my si pak opečeme buřty :)
a prvomájové? – zaplaťbůh, že už je po nich – sice se člověk ulil ze školy, ale pro mě to byla větší otrava … v pionýrským kroji a mávat těm papalášům, co se vždycky na tribuně schovávali před deštěm, zatímco my jsme mokli :(
teď jdeme radši spálit nějakou tu čarodějnici a chvilku posedět u májky – to je daleko lepší ;)

dědapetr

Děti ve školkách lampionové průvody mají a na prvomájové jsem nikdy nechodil,radovat se na povel jsem neuměl.