Jak vyuzivate auto

jedete treba i za roh,nebo jen na vylety,tezke nakupy.A co do prace,ktera neni zrovna vzdalena?

Nejlepší odpověď
kropitko

Dříve jsem byla schopna jet autem i na záchod,změnil se mi životní styl,tak už jen ty výlety a nákupy

Další odpovědi
anonym

Tak v tomhle jsem ja i muj muz hrozni,liny jsme az hruza,tech predsevzti co uz jsem mela!A porad do prace autem,na zahradu a to mame oboji 10.min.pesky.

afro.minerva

Před těhotenstvím jsem jezdila do práce autobusem, protože jsem pracovala v jiné obci, než jsem bydlela. Ale když bylo léto a dalo se předpokládat, že nebude moc pršet, tak jsem jezdívala na kole. Není to zase tak daleko. Takových 10–15 km. Takže jsem se překně projela každý den tam i zpátky. Bylo to opravdu fajn, takhle si po ránu vyvětrat hlavu. Někdy jsem zajela po práci rovnou i na koupák… Jé to byly časy. To se mi asi už jen tak nepovede.

Ale v současné době, kdy bydlíme na vesnici a máme malou, tak jezdíme vlastně všude autem. Ono je to s dítětem praktičtější. A vlastně ani nemáme na vybranou, když bydlíme na vesnici.

ReHu

Dříve jsem jezdila nam kole, po městě i v zimě. Co jsem se přestěhovala a změnila job, tak jezdím autem. Sice to nemám domů daleko, ale přes les a často jezdím pozdě večer. Zkoušela jsem to na kole, ale měla jsem takovou hrůzu, že dávám přednost autu.

anetadela1

Jen na nákupy a k babičkám. Na výlety většinou volíme vlak. Ale jelikož jsme na vesnici, tak máme všechno z ruky a i na ten vlak musíme autem.

panenka

Autem jezdím jen do města,naúřady nebo na velké nákupy.Jinak na menší nákupy v mém městě používám kolo.

Jahoda

Autem jezdívám jen když jedeme do vedlejšího města, na velké nákupy apod. Bydlím v docela malém městě, takže jet na nákup autem je zbytečné. Buď jdu pěšky nebo jedu na kole ;o)

dejv.s

Jezdím autem když musím. Jezdím do prace, na chatu a vsude kam se nedostanu pesky do par minut. Socku nesnáším. Radeji na kole kdyz ne autem. Když jsem mel naftu zadarmo jezdil jsem vsude autem. Ted jen kdyz to usetri cas nebo namahu.