zjentek

Jak využít maggi jinak?

Jak jinak využít 1,5l prošlého maggi?

Odpovědi
cochee

Hehe, termín „prošlé maggi“ podle mě je nonsens, stejně jako třeba „prošlý rum“ – čas zde nemá vliv na funkci 😁. Ono to maggi, ale i Vitana a další jiná tekutá polévková koření, ale stejně tak třeba sójové omáčky, ústřicové omáčky, rybí omáčky (ty dvě poslední se hojně používají v asijských kuchyních) se totiž vyrábějí „fermentací“ něčeho – sojových bobů, sušených ryb, sušených ústřic atd., přičemž „fermentace“ je sofistikovaný výraz pro nějakým způsobem řízené hnití ( dobře, je to synonymum pro kvašení…) … – přijde ti, že něco, co už je shnilé, se může ještě více zkazit? 😁

da ny

Za mně, čáry maggi i neprošlého leda tak do kanálu, odpadu… :))