Marek558

Jsem závislý na masoxu už hodně dlouho. Nevíte, jak se této závislosti zbavit?

Vždycky mamce ukradnu kostku sním jí.
Vím že mi to může ublížit ale nemůžu si pomcot .. 1 kostka za den ale né každý den.. tak 4–5× do týdne

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud nebudeš chtít Ty sám, tak se toho nezbavíš.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delat-kdyz-jsem-zavisla-na-masoxu

Další odpovědi
anonym

Já, jako malý kluk jsem zase pil maggi. Tělo si prostě o něj řeklo.

Drap

To se u nás nepoužívá ani na vaření. Jak se toho zbavíš, musíš použít svou silnou vůli.

mojitek

máš nedostatek soli v těle,tak proto máš chut na tyhle věci.Jinak např Maggi apod se vyrábí mimojiné i z paznehtů,kopyt jatečních zvířat. Takže tímto všem přeju dobrou chut.
Šidlo : dršťky jsou z kravských žaludků.Jinak básník tím chtěl říci,že proč vůbec kupovat nějakou nechutnou náhražku která se dělá z kopyt aj.,když můžu mít polívku dělanou tak jak se má správně dělat,čili z kostí přímo.Mimoto masox ,magi je ukrutně slaný,fuj

Nerevarin

Kriste pane, tak větší bizár jsem tu snad nezažil.

dana_ol

okusuj kostku a zapíjej to horkou vodou..a kdybys měl ještě rád syrový nudle,máš polívku rychlejší než z pytlíku : D

Kepler

To není nic mimořádného. Zažil jsem i že se holka vyválela ve slepičincích na dvorku a pak to z trička s obrovskou chutí slízala. Nebo někdo pojídá bobky (kozí, ovčí…). Bezpečně tě to časem přejde samo. Tak jako je.

Šidlo

mojitek: no a? kdysi jedli ľudia uvarené teľacie rohy (tie puky)......a čo držky (ani neviem, ktorý zo žalúdkov to je, vraj to super smrdí – jasné, lebo je to kompostáreň na trávu)?

no, na odvykanie odporúčam ísť do Tesca a kúpiť tam pixlu Marmite.....chutí to ako masox a je to oveľa zdravšie…ono sa to zdá drahé, ale je toho asi 20 porcií v pixli…masox sa predáva po 6

yuko

Kez by mamka prestala kupovat masox 🙂 Je to na tobe.
Masox obsahuje glutaman sodný a ten pak způsobuje:
Cukrovku.
Migrény
Ničí nervové buňky.
Autismus, poruchy pozornosti a hyperaktivitu.
Alzheimerovu chorobu.
Narušuje sítnici oka a způsobuje zelený zákal.
Vyvolává člověka agresivitu.
Žaludeční vředy, gastritidu.
Poškození hypotalamu, vyvolané dávkou glutamátu sodného v období kojení a následný rozvoj obezity.

Zdroj: http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/zajimave-clanky/1190-tichy-zabijak-e621-glutaman-sodny

Marek558

@barbakan Maggi piju také :( prostě různé bujony,masoxy,maggi a takovéhle věci

anonym

…neboj, ono tě to přejde.