Rokio

Jak vysoká je společenská významnost lidí s omezenou způsobilostí k právním úkonům?

Myslíte si, že jsou postaveni ještě níže než lidé zneužívající sociální dávky, nebo dokonce zločinci?

Nejlepší odpověď
ivzez

Na otázku „Jak vysoká je společenská významnost lidí s omezenou způsobilostí k právním úkonům?“
nelze snadno odpovědět, protože to záleží na každém z nich (neexistuje „univerzální odpověď“).

Ale téměř jistě bude u všech mnohem vyšší než u lidí, kterým nedá spát jejich „společenská významnost“.

Další odpovědi
elkon

Význam určuje postavení a často i inteligence.

Drap

Neni stupnice na společenskou významnost, ale podle mne bude hodně blízko spodku stupnice.

Dochy

  1. Moc to řešíš.
  2. Pokud bych bral za bernou minci nějakou „společenskou užitečnost“ tak obecně bych je řadil určitě nad zločince. Ale dál těžko soudit, každý jsme jiný a „omezení způsobilosti“ bez dalších podrobností je dost slabý parametr.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.