mokador

jak vypada stroj casu

Odpovědi
blesk26

Vypadá jako telefonní budka, respektive Police Public Call Box :) Jmenuje se Tardis a je větší zevnitř, než zvenčí :))

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/TAR­DIS

Elk

tahle otázka tady padla asi před dvěma dny. Zadej si do vyhledávače a najdeš to tam.
A vůbec, byl by vůbec k něčemu..?

Rocker

To vím naprosto přesně-stačí si pustit Návrat do budoucnosti

chudst

Zatim vypada presne tak, jak si ho predstavis :) Muzou to byt specialni hodinky, televizni ovladac, auto, vesmirna lod, specialni vznasedlo… =o)

anonym

stroj času ještě nebyl sestrojen (aspoň co je veřejnosti známo), avšak možná existují částice Tachyony, které se pohybují větší rychlostí než světlo a díky těmto částem bysme možná mohli cestovat časem.

Fidel

Je to taková velká červená plechová krabice s okýnkem připomínající něco mezi vrtulníkem a osobním automobilem. Viděl jsem ho minulý čtvrtek na náměstí v Kutný Hoře.

tom004

Dopručuji,sehnat si knihu,od Poul Andersona,Strážci času.Už jsem ji zde několikrát zmiňoval.Stojí za to.Vyšla v roce 1970,a reedice 1975.

fcoop

Úplně stejně jako Perpetuum mobile. Jsou to bráchové.