vysmek ondra

Jak vybrat dárkový koš?

Jaké dárkové koše jsou podle vás nejlepší? Viděl jsme s alkoholem, uzeninami, čokoládou, ale třeba i s ovocem ( https://www.gas­trofresh.cz/por­tfolio-item/darkove-kose/ může být super pro sportovce)

Odpovědi
Edison

A jak to máme vědět? Vždy by měl obsah odpovídat oblíbeným věcem obdarovávaného.

agentpv

já jednu dobu kupoval odpadkové koše a do nich dokoupil další věci – kořalku, víno, pivo, sardinky, chipsy, kysané zelí a jiné předměty … (za to zelí jsem byl mnohokrát pochválen jak obdarovanému po ránu pomohlo…)

hapiky

Když tě nechytí, tak jakýkoliv!