Avatar uživatele
Rokio

Jak velkou váhu má moje slovo?

Jak velkou váhu má můj slib? Dá se spolehnout na slovo Rokia? Pokud něco slíbím, je velká šance, že to dodržím?

Myslíte si, že jsem schopen dodržet slovo položit maximálně dvě otázky za den na Odpovědi.cz do Vánoc? Je to podle vás možné?

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji vám hodně zdraví a pěknou zimu!

Zajímavá 0 před 877 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Vítám tě, Rokio. Kdy už přestaneš s těmito dotazy na stále stejné téma. Pokud chceš zjistit svou pevnou vůli, tak si zkoušej dělat Bobříky. Foglar o tom píše ve svých knihách. Konečně to záleží na tobě, kolik položíš otázek. Splnil sis svůj cíl. Jsi zlatý. Nejsi první, ani poslední. A na tu tvou otázku ti nemůže nikdo odpovědět, ale odpoví ti čas, až se podíváš, kolik jsi toho napsal. Tady je to každému jedno, kolik kdo položí otázek. A když jsi zlatý, tak máš neomezené možnosti, kolik otázek položíš, tak se neomezuje a neomezuj ani druhé. A navíc, měl bys jako zlatý hrát Premier League a ne český okresní přebor. I když starého psa novým kouskům nenaučíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Kdybychom byli na vojně, tak bych ti udělil PÍSEMNOU pochvalu do ZOTu (záznam o odměnách a trestech), takhle se musíš spokojit s virtuální pochvalou před nastoupeným Žigulíkem. ;)

Klidně pokládej i TŘI otázky denně, my už to s přehledem zignorujeme. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Další nesmyslný dotaz. Už to zase začíná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Koukám, že tu ještě není funkce ignorovat otázky uživatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Volejte sláva a tři dny se radujte!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ty musíš vědět a sebe znát, abys věděl, na kolik se dá na tebe spoléhat.

Je možné položit dvě otázky denně, je možné položit dvě otázky za rok. Hlavně, aby ty otázky za něco stály. Ne pokládat otázky, jen aby ses zeptal na – promiň mi ten výraz – absolutní cipovinu ohledně přechodů, …fílií, přestupků a nevím čeho ještě.
By mě zajímalo, jak jsi přežil celý listopad bez toho, aniž by jsi sem něco napsal, to muselo být utrpení…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

Myslím , že je to jen šumění větru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

iceT: Bylo to pro mě trochu utrpení, ale dalo se to zvládnout. Nejtěžší byl začátek a pak jsem se při abtinování od tohoto webu cítil lépe než na začátku listopadu. Pak konec listopadu byl skoro peklo. Samozřejmě jsem mêl jiné aktivity, abych se zabavil.

Nový příspěvek