Rokio

Jak velké vlastníte množství kryptoměny Bitcoin?

Já vlastním 0,03 Bitcoinu.

Odpovědi
Gus_Fring

Nevlastním Bitcoin.

Edison

jiná odpověď

Hledej, velmi podobná otázka tu už je. A nepřijde Ti trapné, ptát se druhých na majetky? Je to dost otravná a drzá otázka!

FlAsh_7

Nevlastním Bitcoin.

Bitcoin nevlastním, ale chtěl bych ho vlastnit společně s dalšími kryptoměnami. P.S. Edisonových poznámek si nevšímej, nikdy nic nedokáže.

Lotr2008

Vlastním více než 1 Bitcoin.

Vlastním 1.000.001 satoshi až 1 jeden Bitcoin.

aliendrone

jiná odpověď

Ne že bych ti odpověděl, ale zajímá mne K ČEMU ti BTC je? Jako finanční poradce bys měl vědět, že i když je to z dlouhodobého hlediska perspektivní, tak zároveň vysoce riziková investice.

Jistěže jsou případy, kdy BTC potřebuješ, protože to nejde nijak jinak nebo je to nejlepší způsob transakce. Jen si nedovedu představit, že zrovna ty zapadáš do této kategorie. Já jsem sice „fanda“ BTC, ale nikoliv proto, že je to „in“ nebo „cool“ či jak jinak se dnes říká věcem, které frčí. Jsem jím proto, že je to pro mne někdy výhodné a to je JEDINÝ správný důvod. A i když jsem přesvědčen, že (nějaká) kryptoměna nakonec zvítězí a povalí tenhle prasoidní systém, tak je to běh na dlouhou trať, na které bude ještě spousta karambolů. Mít BTC jen proto, abys „ho měl“ je nanic a jako ryze spekulativní položku… no to už nechce koule ze železa, ale přinejmenším z karbidu wolframu. ;) :D :D

nyjono

Nevlastním Bitcoin.

Pro mně je to nerentabilní.

Mc Merkurion

jiná odpověď

… opakování otázek je proti kodexu, ptáš se stále dokola, nezdá se ti, že už je to na nahlášení ???

Edison

Flash oproti Tobě já už mám něco za sebou. Tím, kdo nic nedokáže jsi ty, protože odpmítáš pochopit, že by sis měl aspoň něco nastudovat a pak hodně trénovat místo vysedávání u compu a psaní nesmyslných otázek. Vůbec jsi nepochopil, že z knížek zkušenosti nenabereš a naopak, zkušenosti bez znalostí jsou velmi draze životně vykoupené a objevováním dávno objeveného.

Rokio

FiAsh7: Edison není zlý člověk. Je jenom trochu přísný. Když odpovídá nebo píše do diskuze, tak se snaží pomoci. Kromě toho je to pracovitý člověk narozdíl ode mě.