Avatar uživatele
Rokio

Jak velké vlastníte množství kryptoměny Bitcoin?

Já vlastním 0,03 Bitcoinu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1612 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Gus_Fring

Nevlastním Bitcoin.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

jiná odpověď

Hledej, velmi podobná otázka tu už je. A nepřijde Ti trapné, ptát se druhých na majetky? Je to dost otravná a drzá otázka!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FlAsh_7

Nevlastním Bitcoin.

Bitcoin nevlastním, ale chtěl bych ho vlastnit společně s dalšími kryptoměnami. P.S. Edisonových poznámek si nevšímej, nikdy nic nedokáže.

Upravil/a: FlAsh_7

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Vlastním více než 1 Bitcoin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Vlastním 1.000.001 satoshi až 1 jeden Bitcoin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

jiná odpověď

Ne že bych ti odpověděl, ale zajímá mne K ČEMU ti BTC je? Jako finanční poradce bys měl vědět, že i když je to z dlouhodobého hlediska perspektivní, tak zároveň vysoce riziková investice.

Jistěže jsou případy, kdy BTC potřebuješ, protože to nejde nijak jinak nebo je to nejlepší způsob transakce. Jen si nedovedu představit, že zrovna ty zapadáš do této kategorie. Já jsem sice „fanda“ BTC, ale nikoliv proto, že je to „in“ nebo „cool“ či jak jinak se dnes říká věcem, které frčí. Jsem jím proto, že je to pro mne někdy výhodné a to je JEDINÝ správný důvod. A i když jsem přesvědčen, že (nějaká) kryptoměna nakonec zvítězí a povalí tenhle prasoidní systém, tak je to běh na dlouhou trať, na které bude ještě spousta karambolů. Mít BTC jen proto, abys „ho měl“ je nanic a jako ryze spekulativní položku… no to už nechce koule ze železa, ale přinejmenším z karbidu wolframu. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nevlastním Bitcoin.

Pro mně je to nerentabilní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

jiná odpověď

… opakování otázek je proti kodexu, ptáš se stále dokola, nezdá se ti, že už je to na nahlášení ???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Flash oproti Tobě já už mám něco za sebou. Tím, kdo nic nedokáže jsi ty, protože odpmítáš pochopit, že by sis měl aspoň něco nastudovat a pak hodně trénovat místo vysedávání u compu a psaní nesmyslných otázek. Vůbec jsi nepochopil, že z knížek zkušenosti nenabereš a naopak, zkušenosti bez znalostí jsou velmi draze životně vykoupené a objevováním dávno objeveného.

před 1611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

FiAsh7: Edison není zlý člověk. Je jenom trochu přísný. Když odpovídá nebo píše do diskuze, tak se snaží pomoci. Kromě toho je to pracovitý člověk narozdíl ode mě.

před 1612 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek