Avatar uživatele
Rokio

Jak velký zlomek kryptoměny Bitcoin vlastníte, pokud kupujete kryptoměny a zajímáte se o tuto kryptoměnu?

Já vlastním 0,003 této virtuální měny. Jak jste na tom vy?

A zajímáte se o kryptoměny? Jaké máte zkušenosti s virtuálními platidly? Myslíte si, že mají budoucnost, nebo zaniknou? Podělte se o svoje zkušenosti s virtuálními měnami.

zdroj obrázku: pixabay.com – MichaelWuensch

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh, Anikitos před 2028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Když jsem prostudoval tabulku ve zdroji, kde jsou dvě zajímavé položky:

  1. únor 2010 – květen 2010 méně než 0,01 $ uživatel „laszlo“ uskutečnil první transakci – koupil dvě pizzy za 10.000 BTC (později také nazýváno jako $10 Million pizza). Uživatel „SmokeTooMuch“ dražil 10.000 BTC za 50 $ (celkově). Kupec se nenašel.
  2. 11. prosinec 2017 18 700 $ Po spuštění obchodování s prvními futures na Bitcoin cena poprvé překročila 18 000 US$.

A přepočítal jsem si to na Kč. Tak za těch 10.000 BTC, které bych koupil třeba i za těch 50 $ (= cca 1000 Kč) a za cca 6–7 let čekání a prodeji ve špičce bych měl cca 3,6 miliardy Kč. Jo, kdyby to člověk tušil… Když o tom tak přemýšlím, jsem z toho docela na prášky. 🙂

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bitcoin#Ce­nov%C3%A9_%C5%A1pi%C4%8D­ky_na_Bitcoinu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Lehce se zajímám. Myslím že přetrvají a mají budoucnost. Kolik vlastním je moje soukromá věc. Viděl si snad někoho, který by tady veřejně uváděl kolik jakého má majetku?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Zkušenosti s virtuálními platidly nemám
a hned tak mít nebudu, protože k nim nemám důvěru.

Podle mne mohou skončit ze dne na den,
moc velkou budoucnost u nich (zatím) nevidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… už jste se na to nejmíň jednou ty, nejmíň desetkrát jinej ptali, a nevím kolikrát to bylo smazáno … když mně něco zajímá, tak se zeptám a odpověď si pamatuju … nebo to budeme toto téma otevírat vždy při kvartální uzávěrce ??? … miluju tydle otázky pro otázky …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek