http://www.odpovedi.cz/otazky/houskove-knedliky-kupovane-domaci-z-prasku
| 0 Nominace Nahlásit |

Jak kdy,záleží kolik je na vaření času.Dřív jsem dělala všechny domácí,ale poslední dobou kupuji v prášku,jsou dobré a není poznat rozdíl.Musela jsem ale vyzkoušet mnoho značek,než jsem našla ty opravdu dobré.Také někdy koupím houskový knedlík hotový,ale jen ty pěkné žluté,ty světlé bílé se nedají jíst.
|
0
před 5860 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Tato odpověď zde už zazněla. Stejnou otázku i s mojí odpovědí najdete na odkaze Kropitka.
|
0
před 5860 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Dělám doma a vařím v mikrovlnce… /dosti popisů na internetu/…třeba
videokuchařka…atd.
Za 8 min hotovo do 10 minut na talíři.
|
0
před 5860 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Velmi rád.
Doba,kdy jsem si knedlíky vyráběl od A do Z,jsou dávno pryč.Rozdíl mezi
knedlem domácím a v prášku není propastný,zvlášť,když do toho(jak
praví M.D.Rettigová) vrazíš vejce.
Hotový? Žádná sláva,ale odpadne spousta práce.
Jiná píseň jsou knedle ovocné.
|
0
před 5860 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |