Lucimia

Houskové knedlíky kupované/domá­cí/z prášku?

Jaké děláte a jaké máte nejradši? Já dělám houskové, protože nám chutnají nejvíce.
Ušetřit čas a koupit, nebo ztratit trochu času a mít domácí knedlíky?

Nejlepší odpověď
kropitko

nejradši mám doma dělané,ale jelikož je pro mě pohodlnější koupit si je v prášku,obzvlášť ty bramborové,tak většinou v prášku. Bývaly doby,že jsem dělala knedlíků jak pro závodní jídelnu,to jsem pak šla a raději je koupila hotové,ale není to ono. Není nad domácí knedlík,když ho někdo umí udělat pořádně…

Další odpovědi
rynek878

upřimně se přiznávám,že kupovaný knedlík jakýkoliv jsem ještě nejedl,mám tu obrovskou výhodu,že mám vždy domácí-houskové,bramborové i chlupaté.

annas

Když mám čas, dělám hrníčkové knedlíky, které jsou chuťově nesrovnatelné s normálními. Aspoň pro nás. Já moc knedlíková nejsem.
Osobně mám víc ráda bramborové knedlíky. Někdy je připravuji sama, občas koupím i těsto v prášku. Mám vyzkoušenou značku.

Jahoda

Doma dělávám více bramborový knedlík. Máme ho nejraději. Ale ani ten domácí houskový není k zahození. Ten dělávám také. Určitě je lepší ztratit trochu času a mít domácí. Ale je pravda, že v dnešní době je času málo a hodně lidí knedlíky kupuje. Pokud ale někam spěchám (na úřady apod.) a můj muž čeká na oběd a já to nestihnu udělat domácí knedlík, koupím mu. Poslední dobou ho však učím udělat si knedlík aj. doma a ať si ho udělá sám. Sám si ho dělá jen v případě, že já nemůžu, protože nemám čas apod. Ale oba dáváme přednost domácímu bramborovému. 🙂

RAB

Taky mám nejradši domácí (houskové). U kupovaných mi ale stejně chutnají houskové i bramborové.

anonym

Jen domaci a to vsechny knedliky(druhy),ku­povane vyjimecne pro nedostatek casu napr:malovani a podobne.

Michal

Nejraději samozřejmě domácí.