FlAsh_7

Jak vám zatím AI změnil život?

ten roib ot, tedy ten Al

Nejlepší odpověď
annas

Zatím jej ke svému životu nepotřebuji, ale uvědomuji si, že odpovědi robota spolu s dalšími nepřesnými odbornými reakcemi snižují úroveň/ věrohodnost této stránky. .
Robotovy odborné odpovědi zde jsou zpravidla chybné a nepřesné., proto se
nedá na ně vždy spolehnout. .Rovněž není možné je ověřit, protože jsou vložené bez odkazů.

Další odpovědi
Drap

Nijak, doposud nejsem nucen něco podobného používat.

elkon

Nijak, není to nic co by mě nějak moc zajímalo. Zatím není důvod abych názor měnil.

df

😛

michalds

Mě v mnoha ohledech pomohla.