Nikol.S

Jak uvařit sypkou rýži?

Nejlepší odpověď
iceT

Parboiled a v troubě.

Další odpovědi
Awe

Zkusil bych to ve vodě

jmhad

Ono záleží na druhu – ta levná jde obtížně. Základem je dobře proprat, dokud ještě barví vodu. Pak je lepší ji vařit jako těstoviny ve větším množství vody cca 17 minut /jak bývá uváděno na každém obalu / – a zcedit, popř. ještě propláchnout. Ale při tomto způsobu pozor na rozvaření.Chce to určitou zkušenost. Jde to i při běžném způsobu , tedy v troubě , kdy se dává voda v násobku 1,6 –1,7 hmotnosti rýže a v průběhu „vaření“ několikrát promýchat dlouhou vidličkou. Zase záleží na druhu

Luxx

nejlepší je to v rýžovaru

terry

Zkus nějakou kvalitnější (třeba Parboleid) a ve varných sáčcích.
Já kupuju od Lagris.

mosoj

Máš problémy. Používej rýži ve varných sáčcích.