Jak uspět ve Dni D?

Odpovědi
hanulka11

chce to se asi zajímavě prezentovat

hanny 2

Musíte mít nápad,který investory zaujme.

Juram

Chce to hlavně zajímavý nápad, který okamžitě investory osloví. Ti se většinou vymlouvají, že se to může někdo rychle okopírovat a tím zneužít vaše případné postavení a investoři by tak měli asi nízký předpokládáný zisk. Samozřejmě už tam někteří uspěli, přesto že jich moc nebylo, ale měli štěstí, zajímavý nápad nebo produkt se zajímavými čísly a pokud ten investor tomu věří, tak je šance že něco nabídne. Nejvíc mě zatím zaujal název Dovdop (čtetě to pozpátku:) Hodně štěstí dalším zájemcům, je to fakt těžké od nich nějaké peníze získat, jenže je to podnikání a to je tvrdé:)

Radak

Člověk musí mít nápad, na kterém se vydělá tolik, že zbude dost i na investory. A ti samozřejmě si své penízky hlídají. Umění je přesvědčit je o výnosnosti svého konání. Je třeba se snažit pochopit obě strany a nezavírat oči před pravdou, která se nám nemusí líbit.
Např. si můžu položit otázku: Přestanu dávat peníze do penzijního fondu, stavebního spoření nebo jiného vkladu a místo toho je dám do Odpovědí.cz – zajistí mi to třeba penzi?

waloraz

Zajímavý nápad … a hlavně investory přesvědčit že vydělá peníze zpět a navrši zisk v dohledné době.