Lgee

Jak tolik lidí nemůže věřit v mimozemšťany?

Už je to nejméně rok co sem viděl okolí 2 hodin ráno na zahradě létající objekty měnící světla, ok možná by to bylo pozemské ale pak se to extrémně zrychlilo a teleportovalo tudíž to museli být mimozemšťané na 99,9999999% takže vím že na 100%, ve vesmíru sami nejsme a jsou minimálně 2 planety s inteligentním životem. Nebo máte pro tuto zkušenost jiné vysvětlení.

Odpovědi
lukas1912

Byly to Mimoni na 100% ale věřil sem na ně už dávno.

No já na mimozemšťany dokut je sám na vlastni oči neuvidím tak tomu věřit nebudu že jaké existuji ale hodně mně zajímá kdo děla toto. https://www.go­ogle.com/sear­ch?tbm=isch&sou­rce=hp&biw=1440&bih=799&­q=kruhi+obili+&oq=kru­hi+obili+&gs_l=im­g.3...15297.18053­.0.18235.12.12­.0.0.0.0.222.1210­.1j5j2.8.0...­.0...1.1.64.im­g..4.3.435...0­.VHRppN4eOa8

DusanOrlik

Byly to Mimoni na 100% ale věřil sem na ně už dávno.

Muzu rict a potvrdit ze si take myslim ze tu jsou.Vzdy vecer kolem pulnoci vidim co si kulateho na obloze,je tam asi 7 svitidel a jak retezova reakce to preblykava.Videl jsem i jak se to pohybuje a dela zvlastni zvuky.Letadlo nebo neco podobneho to urcite nebylo.Jako kdyby to pozorovalo zivot co se u nas deje a vecer aby je nikdo neobjevil.A tohle myslim opravdu vazne :)

Smackdown

Byly to Mimoni na 100% ale věřil sem na ně už dávno.

Jsou to lidé v realitě a ne s hlavou v oblacích,kdyby něco takového existovalo tak snimi jsme už navázaný,dříve tu byli kolem slunečné soustavy,otázka jestli měli apokalipsu nebo odcestovali.

Altair-AC

Byly to Mimoni na 100% ale věřil sem na ně už dávno.

Já v ne věřím ,i když jsem nic takového neviděl …Jen na videu což se nepočítá ,protože to mohl být podvrh …Musí ve vesmíru být ještě někdo …

Radius

Byly to Mimoni na 100% ale věřil sem na ně už dávno.

Vzhledem k obrovské velikosti vesmíru je pravděpodobné, že jsou ve vesmíru další civilizace, uvádím 2 zajímavé odkazy:

http://epocha­plus.cz/sokuji­ci-objev-na-planine-nazca-byly-zde-odkryty-mumie-mimozemstanu/

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/396628-radioteleskop-zachytil-opakujici-se-signal-z-dalekeho-vesmiru.html

stepaNek

Byly to Mimoni na 100% ale věřil sem na ně už dávno.

protože to vidí ve filmech

Roman71

V anketě chybí JINÁ MOŽNOST, takže píšu do diskuze. Pokud byla otázka myšlena i na duchovní bytosti, které nežijí přímo zde na zemi, ano – věřím.
Rozhodně to ale nejsou žádní „šediváci“ nebo „zelenáči s tykadly“, jsou to vysoce inteligentní bytosti (podle Bible andělé) a nemají potřebu se takto projevovat.

Mc Merkurion

… blbější anketu jsem neviděl …

Alesh

sám seš z Mimoně