Roman71

Jiná odpověď

  1. Mrtví se sami nezhmotní, spíše rozloží.
  2. Vzkříšení nastane, ale ne samovolně. Lidé budou přiváděni k životu Stvořitelem.
  3. Ti, kterým bude dáno tohle zažít, budou vzkříšené očekávat a vítat.
  4. Pokud nevěříte biblickým zprávám, nemáte se čeho bát. Nic takového nezažijete.
  5. Nesmysl? Nechcete-li tomu věřit, nevěřte, ale neodsuzujte ty, kteří jsou si jisti tím, že biblické zprávy o vzkříšených lidech nejsou nesmysly. Ti co je zaznamenali, byli jejich očitými svědky!

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Vzhledem k tomu, že je to celé nesmysl a taková situace nastat nemůže, nedělal bych nic.

Kepler

Jiná odpověď

Co to jsou za hloupé otázky? Ale když už by k tomu došlo, s některýma bych si rád pokecal a zbytek poslal zpět tam, kam patří.

ivzez

Jiná odpověď

Já to mám podobně jako Kepler.
V minulosti žilo dost lidí, s kterými bych
se ráda setkala a popovídala si s nimi.

gecco

Jiná odpověď

Kdybych viděl, že …„se ze země začali zhmotňovat dávno mrtví lidé“…, začal bych uvažovat o protialkoholním léčení…
___
A mám takový dojem, že ty máš nejvyšší čas nastoupit…
😛

hapiky

Jiná odpověď

Co byste dělal vy? Jen zkuste dobrou odpověď na hloupou otázku!

pepe88

Jiná odpověď

Chaos!!!

still

Jiná odpověď

No co, pokecali bysme, možná na pivko zašli.

Emefej

Jiná odpověď

Volal bych svého psychiatra.

skořice

Věřím tomu, že by to bylo vzkříšení podle Ježíšova učení

Lebo sám Pán s veliteľským povelom, s hlasom archanjela a s trúbou Božou zostúpi s neba, a mŕtvi v Kristu vstanú najprv; potom my živí ponechaní budeme razom s nimi vychvátení v oblakoch v ústrety Pánovi do povetria. 1Te 4/16

zjentek

Bojoval bych s tím jako se zombie

…v Ostravě Přívoze, v Sadu Boženy Němcové!

Šidlo

Jiná odpověď

už viackrát sa ľudia vyhlásení za mŕtvych nielenže prebrali, ale aj uzdravili a ešte žili dlhé roky

ale ak by sa naozaj vrátili mŕtvi, asi pohľadám rodinu a začnem klásť otázky......

Lamalam

Jiná odpověď

luckykubrt

Roman71: Souhlas s nominací. Myslím, že už nikdo by nenapsal lepší a přesnější odpověď. I když si myslím, žes to mohl označit podobně jako skořice. Jinou odpovědí vylučuješ to, že věříš, že vzkříšení je podle Ježíšova učení. 😉

Roman71

Díky za nominaci :)

Roman71

Samozřejmě, že věřím tomu, jak to je zapsáno. Tak jak byla položena otázka, že by se začali zhmotňovat mi navodilo dojem samovolnosti, proto „Jiná odpověď“. Jinak naprosto souhlasím s biblickými záznamy.

luckykubrt

Kepler: Nevím, proč by to měla být hloupá otázka. Vždyť Velikonoce, které právě proběhli jsou založené na tom, že byl Ježíš zabit, vzkříšen a vystoupil do nebe. 🙂
No a já věřím, že Ježíš nelhal, když sliboval vzkříšení spravedlivých a nespravedlivých. Jen doufám, že si to Bůh Jehova pohlídá, aby mu nikdo nevraždil ty, které vzkřísí. :D

led

Nie, Velikonoce boli pôvodne „pohanské“ vítanie jara, ale ako mnoho iných cirkevných sviatkov bolo transformované do cirkevných sviatkov.
Jednoduchšie a ľahšie pre cirkev bolo prevziať staré „pohanské“ zvyky a obyčaje a premenovať ich, než bojovať s nimi.

hapiky

Druhý příchod Ježíše si jen těžce mohu představit tak, že na mě budou vykukovat Zombie v podobách zemřelých.

luckykubrt

No spíše jsem chtěl vědět jak budou lidé reagovat. A nejspíš nikdo nepochopil, že mně zajímalo, kdo by považoval tuto situaci za Ježíšovu předpověď, kdo za halucinace či hologramy mimozemšťanů. Jen jsem mohl předpokládat, že pokud dám „jinou odpověď“, že ji budou zase všichni dávat. Ale takhle: nebyla to hloupá otázka, jen byla anketa „jinou odpovědí“ znehodnocena. :P

ivzez

Mýlíte se:
Jenom díky „jiné odpovědi“ se na otázku dalo odpovědět.

A jenom díky ní se tu objevily i slušné a zajímavé odpovědi.

gecco

Ne – anketu neznehodnotila „jiná odpověď“, celá otázka – včetně ankety, je stupidní…
…„zombie“…
Grrr…!!!
___
K otázce –

luckykubrt

Všechno je tady stupidní. :P Bůh slibuje ráj, Ježíš ho slíbil i zločinci, který vedle něho visel na kůle. To však neznamená, že si ten zločinec bude dál pokračovat ve svých zločinných aktivitách. Bude se muset podřídit Božím spravedlivým pořadavkům. K tomu je ale potřeba, aby byl VZKŘÍŠEN !!! To je asi taky stupidní nauka… hlavně, že Hollywood natočil spoustu filmů o zombiích. Ale jak jsem napsal, každý za tím může vidět něco jiného. Já například splnění Ježíšova proroctví. 😉

gecco

luckykubrt – sorry, ale podle mého máš opravdu nejvyšší čas nastoupit na odvykací kůru…
Nebo se prohlásit dalším spasitelem a vytvořit nové náboženství…
Takovou koncentraci naprostých blábolů i tady (na Odpovědích), aby člověk pohledal…
___
Zombie a hologramy (BTW – viš vůbec, co to je???) vs Ježíš…???
„Bůh slibuje ráj“

  1. kterého Boha máš zrovna na mysli?
  2. pokud Jehovu – kterou jeho interpretaci?
  3. pokud Boha Otce – tedy jediného (či primárního) boha judaismu, křestanství i islámu, proč nezminuješ i slibované věčné zavržení (peklo)?

___
Co s tím má Hollywood???
Máš k dispozici aspon zlomek peněz, co má i kdekterý český producent, abys mohl své názory propagovat na úrovni celovečerního filmu??
___
Proboha – abych použil ´stylové´ zvolání – kdyby to nebylo proti zdejšímu Kodexu, nazval bych tě pitomcem, ovšem – nemohu…
😛

luckykubrt

  1. Nechodím se opíjet do hospody
  2. Jeden Mesiáš je víc než dost. Bohužel ho mnozí židé zavrhli, protože kázal lásku a mír, oni si představovali něco jako Napoleona nebo Hitlera, který bude za ně bojovat.
  3. Právě proto jsem tu dal na výběr ty možnosti, protože každý si může představit jinou možnost, kdyby k tomu došlo. Lidská mysl je nevyzpytatelná.

Hologram je potom 3D obraz vycházející z nějakého zařízení (3D promítačka).
4. Jehova je pouze jeden Bůh, nemá několik interpretací, ale je vždy spravedlivý, pomalý k hněvu, hojný v milosrdenství. Přesto anebo právě proto slibuje zničení ničemných lidí, kteří Mu odporují.
5. Nevím, co s tím má Hollywood… jen to, že neučí biblické pravdy, ale vymýšli nesmysly jako je třeba to zombie nebo UFO. :P

gecco

Ad 1. o hospodě jsem nic nepsal
Ad 2.

  1. „Jeden Mesiáš je víc než dost.“ – tím máš na mysli co? – že už Ježíš je nadbytečný? 😁
  2. Židé i muslimové na svého mesiáše ještě čekají

Ad 3.

  1. výběr je vždycky fajn, ale ne tehdy, je-li tak chaotický – a kdy je navíc ´preferována´ jediná správná odpověď
  2. hologram jsou zaznamenaná data, pomocí nich lze vytvořit třírozměrný obraz (zdání reality) – co má ale společného se „zhmotňováním“???

Ad 4. Ano – Jehova je jen jeden – ale má tolik interpretací, kolik je náboženských směrů (nebo jinak – církví, sekt, poblouzněnců… – zrovna Jehovisti nejsou – vůči jiným křesťanům, zrovna početní)
Ad 5. proč tedy vůbec zombia a UFO zmiňuješ??
___
:-O

luckykubrt

K tomu Mesiáši: Nepsal jsem, že je Kristus nadbytečný, ale Bible říká, že je jen on skrze, kterého máme být zachráněni. Tedy ani žádné přímluvy k Marii nebo svatým jak to dělají katolíci. Ano židé a muslimové mají smůlu, když odmítají Krista jako Mesiáše. Jak to popisuje Bible ? Rohový kámen se stal kamenem klopýtání, který stavitelé zavrhli ! Právě proto, že nepřijali Krista jako svého zachránce, ale obrátili se k falešným bohům. :P Jedna jediná odpověď je sice správná, ale ne každý to ví která. To by jsme nemohli ani hádat, kdo vyhraje na MS, protože záleží na štěstí jaké budou mít tými a ne každý to dokáže odhadnout. 😉 Právě proto jsou tady zmíněné tyhle možnosti. Ta jiná možnost byla k tomu, co mně nenapadlo a mohl bych pokračovat třeba umístěním do jiné dimenze, návrat v čase nebo životem po smrti. Každý z nás věří v něco jiného. Z průzkumu však vyplývá, že nikdo na zombie kromě Zjenteka nevěří. :D

gecco

kubrte – napsal´s, cituji: „Jeden Mesiáš je víc než dost.“…
O nějakých dalších blábolech – navíc bez struktury odpovědi (tedy bez možnosti cíleně odpovědět), se nehodlám bavit…
___
Myslím, že bys svou agitaci měl omezit a věnovat nějakou dobu studiu schopnosti argumentace a nátlakového marketingu, jinak jako sběrač oveček pro Jehovity neuspěješ…
___
BTW – zkus Zjentkovi se Strážní věží v ruce zazvonit u vrátek…

  • budou z tebe na úprku jen chlupy lítat
  • Fanynka ti roztrhne katata
  • celej kýbl sr*ček (pakl brožurek) skončí v nejbližší sběrně duhotných surovin

😁
Kdyby ses naopak objevil u mne, namísto zuby pejska obranáře načechraných kalhot a lejtka bys měl modřiny od betonových schodnic leckde po těle…
Pvní a třetí bod této mé predikce platí…
😛

luckykubrt

No já jsem v invalidním důchodu, mám problémy se zádami a sotva dolezu na záchod takže nechodím dům od domu. Taky nejsem pokřtěný svědek Jehovův (proto ufojehovista, protože mně SJ odmítli pokřtít, ale svůj život mám rád). Právě proto očekávám příchod Krista, Mesiáše a Spasitele, který nás má přijít uzdravit. Zároveň pokládám násilnosti za projev primitivních opic jakým se pyšní čmoudi a kozomrdi, kteří nás přišli okupovat, takže by jste se svým chováním přiblížili k těm, kteří přicházejí z džungle do civilizované společnosti. :P Vaši sílu by jste mohli vyzkoušet na ten dav islámských migrantů já pro vás žádné nebezpečí na rozdíl od nich nepředstavuji. A jen doufám, že už brzy nastane vzkříšení spravedlivých a nespravedlivých a nikdo je nebude vraždit jako zombie. 😉 Není to o agitaci, ale o tom, jak by se měl správně člověk chovat má-li být nazýván člověkem. Jehovovo požehnání obohacuje a on k němu nepřidává žádné břemeno. 😉

luckykubrt

Opr.: …týmy.

pusinka50

Být tebou, radši se v myšlenkách zabývám učením českého jazyka. „By jste“ x „byste“

luckykubrt

Já jsem se učil ve škole „by jste“ jinak bych (to je pouze hovorově, ne spisovně z mé doby) to nepsal. Z češtiny jsem měl jedničku. :P Zkrátka a dobře… by jsem bylo v mé době spisovně a bych, bysme hovorově, které se dnes bere jako jedině správné. :O

ivzez

To → míním to „v mé době“ bylo kdy?

Správně je už hodně dlouho (snad sem zavítá Annas a upřesní) totž je:
já bych
ty bys
on, ona, ono/oni by
my bychom
vy/Vy byste

Co já pamatuju (a už je to dost dlouho)
se v těchto tvarech „j“ nepoužívá.

luckykubrt

A co „kdyby jsme“… to je taky podle vás špatně a měli by jsme psát „kdybysme“ ??? :O

gecco

Ano – „kdyby jsme“ je taky špatně…!
Ovšem – správně není „kdybysme“, nýbrž KDYBYCHOM…!
___
Ta jednička z češtiny

  1. nebyla
  2. byla v první obecné
  3. byla udělena přes neznalost češtiny, ne pro její znalost

luckykubrt

No doba se mění. Nejhorší je, když je žák chytřejší svého učitele. Já jen píšu jak jsem se naučil. 😉 Ale řekl bych, že tady jde o náboženský význam, protože satanovi vadí tvar „já jsem“ – jméno Boha. Proto to může někomu připadat „nespisovné“. :P

gecco

…pýp…
😁