Jak to vidíte vy?

Dnes jsem se dočetl, že Krampolová podává žalobu na rádio. Tato zlodějka si dovoluje mluvit o překročení slušnosti-můžu říct, že to se mnou pořádně cloumá. Jak zrovna taková osoba může mluvit o slušnosti? To se ani drobet nestydí? Jak to vnímáte vy? Díky za názory
http://www.su­per.cz/8128-vime-prvni-blaznivi-krampolovi-jdou-k-soudu-chteji-statisice-za-zesmesneni.html
reagovala na toto video
http://www.su­per.cz/8085-tak-to-se-teda-moc-nepovedlo-z-vydirani-jiriho-krampola-se-vyklubal-vtipek-radia.html

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřipadá mě ta nějak zvláště vtipný. Píšeš, krampolová – zlodějka. Viděls ji krást, nebo byla odsouzena ? Pokud ne, dopouštíš se trestného činu ,pomluvy.

Další odpovědi
Andělé

Tak já si to též nepustím,usoudila jsem oč jde..
Vy jste pí.Krampolovou u nějaké krádeže přistihl,že si dovolíte jí nazvat zlodějkou? Já tedy ne…Může to být pravda,protože na každém šprochu pravdy trochu,ale nemusí,tudíž mi to nedává právo ji soudit.
A takhle si vyjedou drby na svou oběžnou dráhu…
Nechápu,jak to s Vámi může cloumat..dejte si pivko a pí.Krampolová s Vámi přestane cloumat..

venkovan

Já si to nepustím, ale z reakcí ostatních tuším oč jde.
Asi jako firma bych u takového rádia okamžitě zrušil objednané reklamní bloky. Neumím si představit, že některá společnost je ochotna se s takovou pubertální zábavou spojit, respektive jí svými penězi prostřednictvím reklamy platit.
A myslím, že během několika dnů by ve všech médiích byla podstatně kulturnější atmosféra.
Je nutné utnou hlavu a ne tahat za šupinku na ocásku.

briketka10

jestli to vnímáte jako žertík já teda ne a nedivím se Krampolovým jsou už starší a ten cápek z rádia si zahrává už přespříliš, dovolil si moc blbeček jak se v TV naparoval jednu bych mu ubalila..

iceT

No,se mnou někdo mluvit po telefonu takovým způsobem,jak se prezentoval ten „bavič z rádia“,tak mu asi rovnou položím sluchátko,protože v takové situaci používat slova-má tady plnou k… žvýkaček(myslel dámské přirození),bych ho asi rovnou poslala někam do …zádi.
Doplňuji:
Se olouvám za přeslech,ten moderátor říkal,že má plnou bundu žvýkaček.
No a při poslechu toho videa dnes ráno jsem stejně nezaslechla žádnou známku toho,že by po Krampolovi chtěl někdo peníze za mlčení…

lukas.zmizik

ja nevim, ale ty srandy, jak radia volaji a nachytavaji ruzne lidi jsou snad uz na kazde stanici, navic mne to kolikrat prijde jako predem pripraveny a o to mene vtipny – zrejme nametova krize – ze uz nikdo nedokaze vymyslet lepsi zpusob jak pobavit…

stranky jako blesk.cz, aha.cz, aktualne.cz a tn.cz mam ve svem compu bloknute, pravda, jeste k tomu muzu pridat super.cz