Smack

Jak to udělat, a podívat se do vesmíru osobně aspoň jednou za život?

Cestovani.

Nejlepší odpověď
Drap

To je přece snadné, vzory už máme. Postavit si soukromou raketu a nebo si našetřit několik milionů a let si zaplatit.

Další odpovědi
Arne1

Pilně pracuj, střádej korunku ke korunce. A až budeš mít potřebných pár milionů, tak prostě leť !

Disraeli

Astrálem.
Podnikáním (nebo investováním, prací na vysoké pozici a podobně). Získání bohatství, koupě zájezdu do vesmíru nebo založení i vlastní společnosti souvesející s vesmírem, raketami a podobně.
Spřátelením se s někým, kdo by to mohl zařídit. Vlastním důvtipem se k tomu nějak dostat, apel na někoho – ve jménu výzkumu nebo tak. Prostě nějak přesvědčit ty správné lidi.
Taky výhra v soutěži na takové zájezdy.
U Virgin Galactic je cena letu asi jen 5 milionů Kč.
Nezapomínej, že seš pořád ve vesmíru. I teď. Země není ničím víc ani míň, než součástí vesmíru a vesmírem samotným. ;)

PODÍVAT se do vesmíru můžeš i vesmírnými dalekohledy.

aliendrone

Hmm, v zásadě to vyžaduje 2 věci >

  1. noc (ve dne bys toho zpravidla s vyjímkou Slunce moc neviděl) a to JASNOU, přinejhorším polojasnou
  2. zvednout oči směrem k nadhlavníku

Ejhle VESMÍR! ;) :D :D

podger

Smack a ty jsi mimo vesmír? Jak to děláš čéče

zjentek

A například úplně stejný zuby jako známá hollywoodská hvězda bys nechtěl?

Justin1

Stálo by to hodně peněz. Já bych raději zůstal nohama na zemi a peníze spořil na svoje stáří a na potřeby svých dětí. Pokud by nám v budoucnu peníze chyběly, bylo by mi málo platné, že jsem kdysi byl na chvíli ve vesmíru.

plebs

Počkat až budou vyrobeny elektro rakety

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.