Nela56

Jak to teď bude s vakcínou z Ruska?

Nejlepší odpověď
Alesh

Co myslíš? Já myslím, že bude v množství nula. Ale třeba to Milda nějak ještě zachrání. 😉

Další odpovědi
autacek

Ty bys v tom nedostatku upřednostnila někoho, kdo po sedmi letech začal vřeštět, že jsi mu údajně rozšlapala bábovičku a navíc ti preventivně (na oplátku) roztrhal sešit?

led

V prvom rade ide o peniaze.

Skúste sa zamyslieť, prečo práve teraz sa objavila výbušná kauza proti Rusku a prešlo sa k akcii.
Nemá to spojitosť so Sputnikom(nie z roku 1957), vznášajúceho sa nad chorou Európou? Nie je táto vakcína ohrozením strategických a ekonomických záujmov Dr.No?

marci1

Jaký dopad to bude mít na dodávky ruské vakcíny Sputnik V?
Zřejmě žádný. Pokud ji Evropská léková agentura EMA schválí, v případě potřeby ji budeme nakupovat z Německa, kde se má vyrábět. (dnes 18.4.2021–14,40 hod)
Zdroj: https://www.de­nik.cz/z_domo­va/vrbetice-rusko-otazky-odpovedi-20210418.html

Jiří Bohumil

Pokud to EMA neschválí, tak si můžem „trhnout nohou“. Pokud to schválí (a to pouze proto, že o to mají zájem Němci), pak platí co píše marci1, ale s mým dovětkem v diskuzi.

elkon

To ukáže čas.

Mc Merkurion

… i kdyby byla ta nej, a zadarmo, bude na nás ( a nejen na nás tlačeno – víme kým) ji od toho špatnýho Ruska nebrat … proč asi todle všechno a v jaké režii vzniklo, jen blázen věří, že to vše BISka sama … no, a teď bude záležet, jak kdo má odvahu se molochovi postavit a vakcinu vzít … předpokládám, že naši představitelé, tak jako vždy, uposlechnou rady USA a EU a tuto vakcínu koupí od Němců … proč to dělat jednoduše a laciněji …
… a pak že politici nemaj fantazii …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Jiří Bohumil

marci1– souhlas, co se týká dodávek. Ovšem cena bude možná víc jak dvojnásobná.:-)