nyjono

Jak to máte s úklidem vy? Souhlasíte s uvedeným podle znamení?

https://www.pro­zeny.cz/clanek/ne­poradnici-nebo-perfekcioniste-uklid-podle-znameni-56100?dop-ab-variant=4&seq-no=3&source=hp

Za mně to tedy platí 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, v mém případě to vůbec nesedí (kozoroh), jen se to hloupě vlichocuje jako každý horoskop, aby vám bylo hloupé to sobě či okolí přiznat. Nejsem žádný pedant který vyhazuje na co týden nesáhl ani nešílím když mi hřbety knich někdo posune či otočí … ale to asi není tak velké překvapení, že jsou horoskopy jen nesmysly vycucané z prstu 🙂

Další odpovědi
annas

Musím říct, že téměř platí, i když k některým formulacím mám výhrady.

Ale kolik je jedinců narrozených ve stejném znamení, proto některé znaky jsou obecné.

dust8

Tvrdit, že uklízení je pro mě koníček, vášeň, životní styl? Spíš to občas vypadá jako tady na videu: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Wt1stYog­VSE Můj stůl nemůže protestovat! Kdyby mohl mluvit, tak by asi nadával tak silně, že bych musel objednat Pronto, sáčky do koše, uklidit šuflata (zase po x-sté), vynést z úschovné časti prázdné plechovky a flašky do kontejneru, vysát pod ním.
Co je však moc to je moc a občas opravdu uklidím skoro jako profesionální uklizečka!

Které znamení by vyhrálo první místo v soutěži o nejnaklizenější dům? Rozhodně Panny. Uklízení je pro ně koníček, vášeň, životní styl. Panny jsou organizované a potřebují mít ve věcech systém, nesnášejí zbytečné krámy a uklízením si čistí hlavu a relaxují. Jakožto zarytí perfekcionisté se nikdy nespokojí s prací odvedenou napůl, takže budou mít věčně nablýskané všechno včetně oken. A pozor, pořádek si hlídají i u druhých – jsou to právě Panny, kdo chodí na návštěvy s pomyslnou bílou rukavicí a zkoumají vrstvu prachu.

Kepler

Na mně to sedí taky. Nemusím mít všechno neustále vypulírované jako v Oválné pracovně a z trošky bordelu se rozhodně nezhroutím. Na druhé straně mě občas popadne uklízecí amok a pak se nad výsledkem kochám. Na čem rozhodně bazíruju je, že všechno má své místo, abych věc vždycky našel, když ji potřebuju. Přesto mi občas ten poťouchlý německý doktor A. něco schová a to potom nadávám jak ožralý Maďar.

Rokio

Nesedí to na mě. Úklid mám rád, ale neberu to jako středobod vesmíru. Vysávání mi nevadí a přitom se v článku píše, že lvi nesnesou tuto činnost.

Pokud jde o úklid, tak kromě vysávání také vynáším odpadky a třídím odpad. V sezóně uklízím na zahradě.

dubraro

V podstatě sedí. Střelec.

aliendrone

Pochopitelně jsem téhož názoru, jako ge0rge, jenže…
Přestože sám na sebe s oblibou pohlížím, jako na bohéma nezatěžujícího se „podružnostmi“, tak koincidence v horoskopu jsou VELMI zarážející a ty knížky, to mě úplně rozbilo! :D

Budu se muset optat mladší starší, zda-li se někde nesvěřuje, jinak si to neumím vysvětlit! ;) :)

da ny

V zásadě s charaketristikou u mnoha znamení souhlasím 😁
S věkem se náhled na úklid a pořádek mění.
Dnes už nejsem takový fanatik a puník. :)
U vodnářů mám „výhrady“, muže znám jako krále nepořádku. Ženy, které znám mívají vypulírováno, vše má své místo a je zaklizeno.
Horoskop mne opět pobavil :).

EKSOT123

Co se úklidu týče, tak se svým znamením, alespoň podle toho odkazu, se neshoduji ani v nejmenším.

Michálek1245

Já beru úklid jako takové nutné zlo, ke kterému jednou za pár dní přistoupím, zatnu zuby, pustím nějaký podcast a uklízím. A do té doby, dokud to nemám hotové, tak od toho prostě neodcházím. Tak to mám já. :) A dávám si teda záležet na tom, abych měl kvalitní čisticí prostředky. Za mě je super značka Lavon.

aliendrone

ge0rge>>> Chceš mi říci, že když někdo přilítne a vytáhne ti z knihovny dejme tomu z pětisvazkové encyklopedie druhý svazek, zalistuje a vrátí ho zpět mezi 4. a 5. díl a ještě k tomu vzhůru nohama (přestože vrátit ho správně nevyžaduje prakticky žádné nadstandardně vyšší úsilí), tak při pohledu na „tu krásu“ ti to ANI TROCHU nevadí? ;) :D