DoGis

Jak stáhnout přes internet písničky do MP3 zdarma?

Dobrý den, jak stáhnout přes internet písničky do MP3 zdarma? Na jaké přehledné a legální webové stránce stáhnu zdarma písničky do MP3?
Děkuji, DoGis.

Nejlepší odpověď
david22

Klasicky přes www.uloz.to. Zadáš do vyhledávací lišty název. Otázka je, nakolik je to legální.

Další odpovědi
baghira

Třeba youtube.com. Mám v chrome plugin, který stáhne jen zvukovou stopu do mp3.

Elk

Já to ztahuji z uložto a pro vlastní potřebu je to zatím legální.

www.ulozto.cz

anonym

Nejprve si stáhni atube catcher třeba ze slunečnice, potom si tam nastav kam uložit a do jakého formátu-vyber MP3.
Následně otevři youtube, vyber si písničku, zkopíruj adresní řádek písničky a vlož ho do atube catcheru a dej stáhnout.
do požadovaného umístění se ti stáhne MP3 té písničky.

Klarka55

Hele nejelpší je asi http://www.club­mp3.cz je tam snad uplně vše :)

Penny Smith

Vím, že si hudbu zdarma ke stažení stránky. To je MP3 Grabber. Můžete zadat klíčová slova hudba na výsledky vyhledávání hudby ke stažení. Je to zcela zdarma a velmi jednoduché na používání. Můžete vyzkoušet na tento odkaz: http://www.mp3grab­ber.net/cz/