briketka10

Jak stahovat písně z YouTube?

Používala jsem
http://www.clip­converter.cc/ze/
Ten mi nyní nefunguje.
Děkuji Všem za odpovědi.

iceT

Mi poradila po e-mailu, jak mám nejlépe postupovat.

lahny

Tvůj postup je také správný, ale nerozuměla jsem mu.

Nejlepší odpověď
iceT

Ahoj, Briketko, to je dost, že se taky jednou ukážeš 🙂
Momentálně upřednostňuji při stahování z yb to vepsání SS za www.
Je to nejrychlejší a nejefektivnější způsob.
Ten converter a atube jsem užívala kdysi, ale začlo to nejak zlobit, tak zneužívám tento postup .

Další odpovědi
anonym

Kliknout na adresu stahovaného a za www. dát. SS. čili takto. www.ss
pod MORE je nabídka…rozkliknout a v jaké kvalitě a jak stáhnout

anonym

Co si hudbu raději kupovat a podporovat umělce, to ne, co?

quentos

Používám ATube Catcher, už jsem ho tu doporučoval několikrát… ke stažení třeba na Stahuj nebo Slunečnici.

harina

Nainstalovat prohlížeč mozilu a ve správci doplňky stáhnout a nainstalovat easy you tube video downloader MP 4 Můžeš mít dva prohlížeče.

anonym

Sama jsi kdysi radila jak stahovat z yutube a ted by stačilo si toto zadat do google,tam ti vyběhne hned několik možností,třeba i to jak opsal Lahny jednou od Jugara.
http://mp3s.na­druhou.net/sta­hovac/
http://www.youtube-mp3.org/
Ještě stačilo zadat vpravo do vyhledavače to samé,ale jsi tu asi málo let,abys tohle pochopila.

Tw!st

Absolutně nejvíce mi vyhovuje mp3fiber.com, použijte formát mp3 a kvalitu nastavte nejlépe na 320Kbps, aby si hudba zachovala plnou kvalitu. 🙂

Mc Merkurion

… na vše a všech prohlížečích, i s Uložto bez omezení limitů a několik souborů stáhne bez problémů FRD (http://wordri­der.net/freera­pid/) … jakej máš prohlížeč? do některýho (kromě chrome) jdou dát rozšíření na stahování …

monča1998

Nejjednodušší je rozkliknout si stránku: Youtube mp3
Smazat odkaz, který tam je a vložit tam odkaz přímo na video z youtube a dat download

anonym

briketka10
Ještě bych Ti poradil tento program,…http:/­/www.slunecni­ce.cz/sw/free-studio/

sám ho občas používám a funguje mi to.Chtěl jsem Ti poslat zprávu, ale máš je zablokované, tak jsem čekal kdy se kde ozveš.

Nebo tady máš další adresy které si můžeš nainstalovat…
https://www.go­ogle.cz/search?q=fre­estudio&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&e­i=CPQMWJ2bKdTV8geN­soXoBA

briketka10

lahny a quetnos

To, jak jste mi poradili za to Vám děkuji, jestli máte
odkazy funkční to je fajn, ale mě vážně nefungují.
Je mi líto.

anonym

Tohle si pečlivě pročti:
http://www.yac­.mx/cs/pc-tech-tips/internet/is-it-legal-download-youtube-videos.html

anonym

Tak to mně mrzí, že se to nedaří

briketka10

Twist

Já potřebuju i videa nejen Mp3 víš.

Tw!st

v tom případě se jen při stahování změní formát z mp3 na mp4 🙂

briketka10

Twist

Kdybych uměla AJ, ale neumím
a navíc Chrome nepoužívám.

anonym

Eburo
Jugare, já jsem to od nikoho neopsal.Sám jsem se to dozvěděl od spolupracovníka z práce když jsme si předávali zkušenosti se stahováním.
A od té doby tuto zkušenost předávám dál.

briketka10

Eburo

To co jsem radila již dávno je odstraněno a je nefunkční.
Mp3 nepotřebuji. Ráda bych i videa. Čti pořádně ano?

briketka10

fgh

Ono vše co bych si přála nejde vážně
koupit za peníze i, když je mám.
Ty si vše kupuješ. Co?

anonym

Co třeba nejde koupit?
Kupuji to, co se mi líbí, nechápu, proč mi takovou otázku pokládáš.

briketka10

fgh

Je toho tolik o čem nemáš ani ponětí.
Jsem docela náročná, jak v hudbě i ve filmu :)

anonym

Myslel jsem hudbu, ne žádné nehmatatelné věci.
Já také.

briketka10

Vím, že je v archívu několik odpovědí na toto téma, ale ani jedna
mi nejde na můj NTB použít. Potřebuji totiž stahovat i dlouhá
videa a někdy dlouhé filmy.

briketka10

lahny

Zkusím to. Díky :)

briketka10

quentos

Na stahuj jsem to zkoušela, ale to mi nefunguje.

anonym

Předpokládám,že máš visty,na těch je to hrůza,ale nejlepší je asi napsat za www.ss a pak to jede,tam videa stáhneš,
Dával jsem sem ten odkaz již dávno a Lahny ho včera použil,dávno po mě.
Jinak si uvědom,že nemůžeš stahovat jen tak některá vide,jelikož jsou chráněna vlastnickými právy.
I moje videa někdo stahoval a pak na to doplatil,dávej na to pozor a domluv se nejdříve s autorem!!!!

briketka10

Eburo

Ne nemám Visty už dávno ne, mám Windows 8.1 a
prohlížeč Google víš.
A nevím, proč bych se měla domlouvat s autorem, když mi zatím šla stahovat všechna videa.
Tys to asi to dělal špatně viď ??

anonym

Porušuješ autorská práva majitelů videí.
Mě kdybys čorla video,tak t=ě nahlásím o porušení autorskejch práv.

Mc Merkurion

Eburo: … v tom případě mi proplať všechny poplatky OSE, co sem zaplatil při koupi flešek, prázdných cd atd…

Mc Merkurion

briketko10: … tak máš google, nebo nemáš chrome … jinak mě to funguje, ale zdá se mi to zbytečně složitý, zkus ten FRD…

briketka10

Mc Merkurion

Chrome nemám :(

anonym

Eburo,

Předpokládám …

vaše reakce je výkvětem českého jazyka. Ti, které kritizuje se vám zcela jistě v tomto nevyrovnají. 🙂

anonym

Co je to můj jeden překlep? 🙂

anonym

Jugare a tímto jsi se vlastně prozradil, že jsi Jugar, protože jsi zde krátkou dobu ( od 9/2016) a za ty dva měsíce tato otázka nepadla, takže jsi to sem nemohl dávat JIŽ DÁVNO kdyby jsi byl EBURO.