Majda

Jak se stahuje hudba z internetu?

Nevím, jak se stahuje hudba z internetu. Pomůžete mi někdo? Děkuji

Nejlepší odpověď
LuciJe

Hudba z internetu se dá stahovat dvěma způsoby – legálně a nelegálně.

Legální možnosti jsou:

  1. nákup v internetových obchodech a následné stažení (návod Vám vždy obchod nabídne)

Pokud umíte alespoň trochu anglicky a vlastníte kartu, kterou lze platit přes internet, můžete zkusit třeba levný obchod http://mp3fies­ta.com/ (neobsahuje českou hudbu).

  1. stažení hudby, která je legálně zdarma (tuto možnost na svých stránkách nabízejí zejména některé kapely) – pak obvykle stačí kliknout na odkaz na soubor pravým tlačítkem myši a zvolit „Uložit cíl…“

Za nelegální je považováno zejména stahování z torrentů a P2P sítí, ke kterým je již zapotřebí speciálních programů (použitelných i ke sdílení legálních dat), např. BitTorrent nebo eMule. Přestože samotné stahování hudby tímto způsobem není nelegální, programy tohoto typu fungují tak, že Vámi stažená (případně i další) data zároveň sdílíte pro potřeby dalších připojených uživatelů a tato činnost již nelegální je.

Doporučuji proto držet se pouze způsobů uvedených jako legální.

Další odpovědi
jelineko

Zkus adresu www.uloz.to
Jednoduche a rychle stahovani hudby, filů a programů.

Attack-design

např. mp3 ze serveru www.mp3s.nadru­hou.net – vybereš si písničku jakou chceš , klikneš na ni, otevře se ti nové okno, dáš pokud máš klasický internetový prohlížeč – stáhnout – pravým tlačítkem a uložít cíl jako – ybereš si kam do svého počítače si ji chceš uložit, a je to, pokud máš třeba moziilu jako prohlížeč stačí na to stáhni kliknout levým a najede ti to samo