Majda

Stahování hudby

Kdo mi poradí, prosím. Nemohu stáhnout hudbu s internetu.Jak se to dělá? Poraďte mi někdo, prosím.Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
blesk26

Spousta hudby se dá legálně stáhnout na webu mp3s.nadruhou.net. Další možností je například rapidshare.com

Zdroj: http://mp3s.na­druhou.net/

Další odpovědi
anonym

hlavně google.com vše se dá krásně najít.. aby vám to nehledalo i videa apod. stačí zadat třeba „název písničky“ mp3

redman166

stahni si program-aby jsi mohl stahoat z youtube a mas to ma sco cches