panenka

Jaké stránky jsou dobré ke stahování písniček a pak vypalování na cd?

dobrý den chtěla bych někoho poprosit zda by mi někdo mohl poradit nějaké supr hudební stránky na stahování a vypalování cd díky moc všem

Nejlepší odpověď
Karolína

Ke stahování písniček vřele doporučuji www.mp3s.nadru­hou.net a nebo www.mp3stahuj.cz
Nebo stačí zada do hledáčku název alba nebo dané písničky a připojit …download nebo … ke stažení zdarma.

Další odpovědi
Retko

mininova.org
Odtud tahnu hudbu, pokud potrebuju discografii.
Potrebujes Utorrent k tomu.