Jak sledovat filmy v USB na LCD televizi ?

Koupil sem si televizi LG, full HD, výstup na USB má, flash disk se připojí ale film se nikden ezobrazí k přehřátí. Musím mít nějaký program na přehrávání filmů přes flashku v tv? nebo musím v počítači film dát do jiného typu souboru.(filmy mám v avi formátu). Děkuji

Nejlepší odpověď
Deter

Tak především musí ta televize mít usb vstup, nikoliv výstup. Dále je možné, že ten usb vstup je jen servisní (také mám LG s pouze servisním vstupem) a skrz něj si bohužel nic nepřehrajete. Co máte za typ?

Další odpovědi
tom004

Měl jsem podobný problém se SHARPEM. Fleška je nevhodná. Koupil jsem externí HDD Ukončen USB 2.0,napájen také z USB a je po problémech. Nahrává a přehrává v pohodě.

Alesh

Pokud to umí, tak to bude někde v menu nutno přepnout na jiný vstup než anténa. My máme nedávno koupenou TV (Samsung) a ta umí číst avi, jak z flashky, tak dokonce z externího disku.
Docela mazec připojit exterňák plnej filmů, prolézat menu a nemuset přehazovat nějaký plastový placky. 🙂

franku

Mě to taky nefunguje,ale fotky bez problému.Taky si s tím nevím rady.

jennysh

Návod je následující:
Potřebujete telefon se symbianem a infra portem. Dále z internetu stáhnete Psiloc_irRemote a nainstalujete do mobilu. Z této stránky stáhnete přílohu http://www.av­forums.com/fo­rums/lg-fo...able-divx.html
Ve staženém souboru je návod, pro neanglicky rozumějící jednoduše řečeno. Vytvoříte složku v mobilu na disku c:/data, složka se bude jmenovat Codes. Potom to této složky (c:/data/Codes) vložíte soubor, který jste si stáhli. Otevřete potom v mobilu ten stáhlí soubor a mobil se vám přepne hned do servisního ovladače LG. Zmáčknete 2 a vyvoláte servisní menu. Dále můžete pokračovat dálkáčem od tv. Zadáte pin 0000 → dáte menu tool option → media player. Změníte hodnotu EMF-PM na EMF-PMM. Pak exitem vyjedete z menu. Vypnete zapnete televizi a v menu → USB se vám objeví nová položka přehrávač filmů. To je všechno a můžete v klidu sledovat filmy včetně filmů s titulkama.
!!! HLAVNĚ POZOR !!! Žádné jiné věci v servisním menu neměnit !!!
Odkaz nefunguje snad vám bude stačit návod v tom českém popisu!

Zdroj: www.tvfreak.com

Tombik

Hodil by se typ televize. Co se týče přehrávání filmů na tv, tak to je vždycky zapeklité. Doporučuji prostudovat manuál, často tam bývá zmíňka o tom, jaké soubory to přečte. Je totiž úplně možné, že to čte jen .mpg.

led

Dve základné podmienky:
1 – film musí byť vo formáte *.avi (viď manuál)
2 – film je buď v koreňovom (základnom)adresáre USBflešky, alebo maximálne ponorený v jednom adresáre. Pri druhom vnorenom adresáre už film neprečíta.

usb/*.avi prečíta
usb/adresár/*.avi prečíta
usb/adresár/a­dresár/????? neprečíta

Zdroj: vlastná skúsenosť

P.T.

Opravdu záleží na modelu. Z modelové řady roku 2010 dokázala přehrát filmy až nejvyšší řada (LD750) LCD TV od LG. Zbytek (6, 5, 4) jen obrázky a MP3ky. Takové fintičky jako přehrání firmwaru, jak tu kdosik radí, nedoporučuju – ztratíte tím záruku (ověřeno).

LG navíc pro své TV neposkytuje dodatečné oficiální updaty firmwaru, tzn. že když už TV dnes něco neumí, nikdy se to ani nenaučí. V tomhle jsou LG vůči zákazníkům nefér.

Zdroj: vlastní zkušenosti

Tombik

Já prostě nemůžu se přestat smát z odpovědi jennysh 😁. To je neskutečné 😁