Avatar uživatele
anonym

Jak sledovat filmy v USB na LCD televizi ?

Koupil sem si televizi LG, full HD, výstup na USB má, flash disk se připojí ale film se nikden ezobrazí k přehřátí. Musím mít nějaký program na přehrávání filmů přes flashku v tv? nebo musím v počítači film dát do jiného typu souboru.(filmy mám v avi formátu). Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, tom004, franku, P.T. před 4721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deter

Tak především musí ta televize mít usb vstup, nikoliv výstup. Dále je možné, že ten usb vstup je jen servisní (také mám LG s pouze servisním vstupem) a skrz něj si bohužel nic nepřehrajete. Co máte za typ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Měl jsem podobný problém se SHARPEM. Fleška je nevhodná. Koupil jsem externí HDD Ukončen USB 2.0,napájen také z USB a je po problémech. Nahrává a přehrává v pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Pokud to umí, tak to bude někde v menu nutno přepnout na jiný vstup než anténa. My máme nedávno koupenou TV (Samsung) a ta umí číst avi, jak z flashky, tak dokonce z externího disku.
Docela mazec připojit exterňák plnej filmů, prolézat menu a nemuset přehazovat nějaký plastový placky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Mě to taky nefunguje,ale fotky bez problému.Taky si s tím nevím rady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

Návod je následující:
Potřebujete telefon se symbianem a infra portem. Dále z internetu stáhnete Psiloc_irRemote a nainstalujete do mobilu. Z této stránky stáhnete přílohu http://www.av­forums.com/fo­rums/lg-fo...able-divx.html
Ve staženém souboru je návod, pro neanglicky rozumějící jednoduše řečeno. Vytvoříte složku v mobilu na disku c:/data, složka se bude jmenovat Codes. Potom to této složky (c:/data/Codes) vložíte soubor, který jste si stáhli. Otevřete potom v mobilu ten stáhlí soubor a mobil se vám přepne hned do servisního ovladače LG. Zmáčknete 2 a vyvoláte servisní menu. Dále můžete pokračovat dálkáčem od tv. Zadáte pin 0000 → dáte menu tool option → media player. Změníte hodnotu EMF-PM na EMF-PMM. Pak exitem vyjedete z menu. Vypnete zapnete televizi a v menu → USB se vám objeví nová položka přehrávač filmů. To je všechno a můžete v klidu sledovat filmy včetně filmů s titulkama.
!!! HLAVNĚ POZOR !!! Žádné jiné věci v servisním menu neměnit !!!
Odkaz nefunguje snad vám bude stačit návod v tom českém popisu!

Zdroj: www.tvfreak.com

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Hodil by se typ televize. Co se týče přehrávání filmů na tv, tak to je vždycky zapeklité. Doporučuji prostudovat manuál, často tam bývá zmíňka o tom, jaké soubory to přečte. Je totiž úplně možné, že to čte jen .mpg.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dve základné podmienky:
1 – film musí byť vo formáte *.avi (viď manuál)
2 – film je buď v koreňovom (základnom)adresáre USBflešky, alebo maximálne ponorený v jednom adresáre. Pri druhom vnorenom adresáre už film neprečíta.

usb/*.avi prečíta
usb/adresár/*.avi prečíta
usb/adresár/a­dresár/????? neprečíta

Zdroj: vlastná skúsenosť

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P.T.

Opravdu záleží na modelu. Z modelové řady roku 2010 dokázala přehrát filmy až nejvyšší řada (LD750) LCD TV od LG. Zbytek (6, 5, 4) jen obrázky a MP3ky. Takové fintičky jako přehrání firmwaru, jak tu kdosik radí, nedoporučuju – ztratíte tím záruku (ověřeno).

LG navíc pro své TV neposkytuje dodatečné oficiální updaty firmwaru, tzn. že když už TV dnes něco neumí, nikdy se to ani nenaučí. V tomhle jsou LG vůči zákazníkům nefér.

Zdroj: vlastní zkušenosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tombik

Já prostě nemůžu se přestat smát z odpovědi jennysh 😁. To je neskutečné 😁

před 4721 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek