TopLfc

Jak přehrát video přes USB na satelitu?

Proč mi satelit nepřehraje video (film) přes USB z flashdisku ? TV mi video nepřehraje, protože z USB můžu přehrát jen hudbu ve formátu MP3 a foto. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

A jaké formáty videa (a z jakého formátu disku – flashky) umí satelitní tuner přehrát? – v tom bude zřejmě ´zakopán pes´.
Koukni do manuálu – velmi pravděpodobně bude mít přehrávání z USB satelitu podobné omezení, jako omezení USB televize.