iceT

Proč mi nová TV nepřehraje většinu filmů z USB?

Jedná se o tv LG um7500, soubory jsou většinou v avi nebo mkv, ale ať má film 2 gb nebo 20 gb, tv ohlásí, že soubor nejde přehrát, a když ho přemístím do ntb, tak většinou už nejde taky, přitom jinak s tím není problém, předtím se dá přehrát normálně. Poradíte, proč to tak je?

Nejlepší odpověď
Kepler

To jako že to dřív šlo a teď ne? Nejdřív zkus flešku strčit do jiného portu NTB. Pokud to nepojede ani tam, můžou být soubory na flešce poškozeny. To se může snadno stát například tím, že ji vytáhneme, když je fleška v akci (světýlko bliká). Druhou možností je, že je mechanicky poškozen konektor flešky.

Další odpovědi
Kelt

No je pravda, že jsem si už nic nepřehrával na televizi, ale na počítači mi to jde. Stahuji filmy avi a mp4, když byl v jiném formátu, tak jsem si to předělal. Na televizi jsem si pouštěl i zvukové záznamy, které na počítači nešly. Teď, když mám Windows 10 už nic nepřepisuji. Ale mkv mi počítač přehraje, televize ne. Většina mé filmotéky se zrušila, mám to na 2TB disku. Zkus koupit nový USB, překopírovat tam ty filmy a zjistit, zda to jde. Nebo které filmy jdou a které nejdou a jaký je v tom rozdíl. A taky návrhy od Keplera.

autacek

Roli může hrát ochrana. To víš, autorská práva jsou prevít.

briketka10

iceT
z toho si nic nedělej, mě nejde přehrát spousta filmů ze starého externího disku.
A z nového vůbec žádný. Tak mám HDMI2 kabel a přes super bedny pouštím zvuk.

iceT

Na staré tv to běželo normálně, ale na nové tv to nejde od začátku, co jsme tv pořídili, to je dva měsíce. Jinak třeba seriály z hdd jedou normálně, jen ty filmy, tedy většina, některé se přehrají.