fg

Lze přípojit video ke starší televizi.

K televizi s dřevěným krytem chci připojit videomagnetofon­.V zadu nemá scart ani video vstup.Nevíte náhodou jak to tam připojit??????????

Nejlepší odpověď
romik01

Dobrý den.
Ke stařším modelům televizorů lze video připojit pomocí prodlužovacího koaxialního kabelu(stejný jako např.od antény) je cenově velmi dostupný 1m asi 15kč

Další odpovědi
fortin

Doplním, že vstup z antény můžete připojit k videu. Pokud video má 2 anténní jak se tomu říká, konektory, jeden je pro vstup, to bývá označeno jako IN. Druhý OUT to je ven a tohle propojíte s televizí. Abyste mohl naladit video na tuneru, vložte kazetu a přehrávejte nahraný film. To proto, aby televizní přijímač dostával signál. Potom laděním vyhledejte signál o kterém se domníváte že by mohl být onen film. Bude zřejmě v pásmu UHF. Jestliže video má 2 nebo přesněji 1 IN a 1 OUT anténní vstupy, můžete televizní vysílání přijímat i když je video vypnuté v režimu Standby. Ovšem nesmí být vytáhnuté napájení ze síťové zástrčky.

frankie

Lze to zařízením nazvaným UHF modulátor – převádí video signál (třeba SCART) na vysokofrekvenční signál (zapojí se do antény a naladí na televizi jako stanice z antény). UHF modulátor obsahují mnohé set-top boxy pro digitální TV příjem.

Nikuška

tak to tam pripojit asi nejde?! :D Mno a taky jak je ta televize stara? Myslim ze ke „starsi tv“ to nepujde.

GangstaHelper

Pokud má videomagnetofon „průchodku“ na anténní signál, tak můžete použít ji. Obraz z videa pak naladíte na televizi na určité frekvenci.