IOWA69

Nejde naladit seto box, jak to?

při dobré síle signálu mě stále nejde naladit obraz..značka je xsite a TV je JVC

Nejlepší odpověď
Travis

Zkuste zapojit kabelovou anténu. Ikdyž by jí nemusel potřebovat, mně to pomohlo :) A poté automatické lazení…

Další odpovědi
Mchillik

Dobrý den, tak je to buď v signálu a nebo v citlivosti tuneru STB. Já si kupoval DVD recordér a až 3. značka mi naladila všechny programi, jinak vždy jen nějaké a ještě se rozpadávali do bloků (takové ty kostičky ). Mezi anténu a STB můžete zkusit zesilovač signálu, normálně se prodává. Jinak ještě ve lhůtě vrátit a koupit jiný. MK